lekarz Andrzelika Domagalska

Neurolog

2,1

Bardzo arogancka pani. Nie polecam. Niewybredne komentarze do pacjentki zadającej zwyczajowe pytania.

Bardzo zła Pani doktor, wredna, miałam skierowanie od lekarza na neurologie nie przyjęła mnie do szpitala kazała iść do neurologa.

Bardzo niemiła osoba. Nic nie wyjaśni, tylko robi głupie uwagi że rezonans nie wyleczy kręgosłupa. Robi wrażenie zirytowanej obecnością pacjenta. Sapie że zawiesił się komputer ale ten czas nie poświęci na rozmowę z pacjentem o schorzeniu. Nigdy więcej do niej!!!!

Bardzo niemiła osoba, nie pozwala wejść z mężem na wizytę. Nie chciala wysłuchać tego co ma do powiedzenia pacjent. Bardzo nieprofesjonalna pani doktor :)

Nie polecam pani dr arogancka badanie 5 minut. Przez pandemie nie mogłam się dostać do lekarza kierującego na badanie wiec poszłam do niej bo szybciej. Przez te 5 minut więcej nasłuchałam się że to nieładnie zmieniać lekarza niz co mi dolega. Za ta wizytę NFZ nie powinien w ogóle zapłacić.NIE POLECAM.

Lecze się u pani doktor od 2013roku. Profesjonalista w swojej dziedzinie. Poświęca pacjentowi dużo czasu. Mój przypadek jest bardzo skomplikowany Pani doktor wykonała wszystkie badania żeby postawić prawidłową diagnozę. Polecam z czystym sumieniem. :-)

Niesamowite indywidualne podejście do pacjenta, wszystkie badania wykonane jak należy, duże zainteresowanie pani doktor.