Opolskie Anestezjolog

al. Lipowa 6
Głogówek

Zdecydowanie polecam ! Doświadczenie i kompetencja !

Zdecydowanie polecam ! Doświadczenie i kompetencja !

Powiatowy Zespół Szpitali
Armii Krajowej 1,Oleśnica
56-400 Oleśnica

Super doktor, takiego jeszcze nigdy nie spotkałem,pomógł mi bardzo,wytłumaczył cierpliwie moją chorobę ,przygotował mnie do zabiegu do którego sam mnie znieczulał.Polecam wszystkim,to facet z dużą klasą.

Opinia dodana przez: Mariusz

WCM

Chwałkowice, Opole

Młody, sympatyczny, wyrozumiały lekarz. Odpowiadający wyczerpująco na wszytskie pytania, zainteresowany dobrem pacjenta.

Szpital,oddział laryngologiczny
Ul.Witosa
Opole

Pani Doktor miała okazję znieczulać mnie dwukrotnie. Pierwszy raz w szpitalu w Opolu, drugi - w "Ortopedii" w Głuchołazach. Zawsze znieczulenie było takie, jakiego oczekiwałem - nie bolało nic w czasie zabiegu, ale również i po zabiegu, nie miałem żadnych nieprzyjemnych doznań po zabiegach.
Przed znieczuleniami wyczerpująco i kompetentnie opowiedzała mi, co będzie się ze mną działo, odpowiedziała na wszystkie, również i głupie pytania. Podtrzymywała mnie na duchu, gdy bałem się zabiegu.
A przy tym jest piękną kobietą.

wcm opolu

Chwałkowice, Opole

Pani doktor jest bardzo dobrą lekarką.Zależy jej na pacjencie.

Pani doktor jest bardzo dobrą lekarką.Zależy jej na pacjencie.

Szpital,oddział laryngologiczny
Ul.Witosa
Opole

Kobieta anioł! Przejmuje się pacjentem, pocieszy, wytłumaczy, pomoże! Polecam Panią Doktor z czystym sumieniem! Dawno nie spotkałam tak ciepłej i życzliwej osoby.

os. Młodych 14 lok. 58
34-300 Żywiec

Najwspanialszy lekarz, z jakim miałam do czynienia w życiu. Uratowała moje dziecko, nie czekała biernie na rozwój wypadków tylko działała, zleciła wszystkie potrzebne badania. Pani doktor zawdzięczam to, że moja Agatka odzyskała przytomność i wróciła do rzeczywistego świata bez ubytków. Ponadto swoim zachowaniem potrafiła rodziców trzymać w pionie, informowała o sytuacji nie ukrywając niczego, ale czyniła to w taki sposób, że nie traciliśmy nadziei, iż wszystko dobrze się zakończy. Dziękuję bardzo, bardzo, bardzo....
Mama Agatki z WCM w Opolu.

Opinia dodana przez: Bogusia

Głubczyce

Od dawna cierpialam na bole kostnostawowa a szczegulnie stawu biodrowego , bylam u wielu specjalistow od leczenia bolu przewleklego ale zaden z nich nie potraktowal mnie tak zetelnie i profesjonalnie . pozdrawiam Halinka z Glupczyc

Brzeskie Centrum Medyczne
ulica Mossora 1
49-300 Brzeg

Trafiłam z upadku na stół operacyjny do Szpitala Wojewódzkiego w Opolu. Doktor mnie znieczulał od pasa w dół. Każdy krok miałam wytłumaczony, co teraz zrobi, co poczuję itp. Zaoszczędził mi tym wiele strachu, dziękuję. Świetne podejście do pacjenta i duża wiedza medyczna.

Opinia dodana przez: "Złotko"

Panaceum

Chwałkowice, Opole

wspaniały specjalista ogromna wiedza i doświadczenie kompleksowe podejście do pacjenta godny polecenia i zaufania