Śląskie Anestezjolog

lekarz Grzegorz Zieliński

Pediatra, Neonatolog

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. Najświętszej Maryi Panny

Częstochowa

Pan Doktor to złoty człowiek, a przede wszystkim lekarz, który uratował życie mojej córce.
Gdy tylko pojawia się choroba u mojej dziś 4 letniej córki zawsze udajemy się na wizytę do Pana Doktora.
Polecam z całego serca.

Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: KASIA

Klinika Chirurgii Endoskopowej Sp.z o.o.- PORADNIE
Bankowa 2
44-240 Żory

Lekarz bardzo dobry polecam każdemu:-)przed zabiegiem na staw skokowy bardzo się denerwowałam ale gdy przyszedł pan anestezjolog porozmawiał ze mną szczerze podniósł na duchu naprawę bardzo miły i sympatyczny powiedział wszystko o znieczuleniu pożartował i już wiedziałam że jesteś pod dobrymi rękami moja mama te była bardzo zadowolona bo ja mam dopiero piętnaście lat więc taki lekarz który miał ze mną dobry kontakt to coś naprawdę miłego wiedziałam że nie mam się już czego bać ;-) klinika sportu w żorach jest najlepszą klinika jaką znam a najlepszym. Chirurgiem ortopedą traumatologiem jest dr.Mariusz Smolik a anestezjologiem dr. Marek Zuber naprawdę polecam mile profesjonalne podejście. Pierwszy raz trafiłam na tak celnych lekarzy dzięki nim moja noga została uratowana :-)

Opinia dodana przez: krysia

Górnoślaskie Centrum Zdrowia Dziecka
Katowice ul.medyków
Katowice

godny polecenia lekarz, uratował zycie mojej półrocznej córki, zrobił naprawde wszystko aby można było ja uratować, a na dodatek nie obiecywał cudów, tylko tłumaczył co może się wydarzyc, godny polecenia, lekarz z powołania.

Opinia dodana przez: jola

Szpital Śląski

Cieszyn

Dr. ŚLIWKA to współczesny dr Judym.Takich ludzi i lekarzy ze świecą szukać.Na wizycie odnosi się wrażenie że dla Doktora tylko istnieje ten pacjent.Dociekliwy,mający ogromną wiedzę i doświadczenie.Skutkuje to bardzo dobrze dobraną terapią.POLECAM/przychodnia Goleszów/

SPZOZ Lubliniec, Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii

42-700 Lubliniec

Tak jak już ktoś napisał wspaniały, kompetentny lekarz, doskonały kontakt z rodziną i przede wszystkim ma czas na rozmowę. Moja mama trafiła tam na oiom z Częstochowy w śpiączce w stanie terminalnym ze szpitala w Częstochowie. Dzięki Panu doktorowi i świetnej opiece pielęgniarek moja mama została wybudzona jest w domy po kilku miesięcznej rehabilitacji wstała z łóżka a był to stan terminalny ( rak płuc), pozdrawiam Panie doktorze i dziękuję.

Opinia dodana przez: Rafał

Andrzej Sekulak

Chirurg ogólny, Anestezjolog

NZOZ Specjalistyczna Praktyka Chirurgiczna

Rydułtowy

Pan Doktor Sekulak to lekarz godny zaufania, rzetelny i kompetentny, pełen empatii dla pacjenta jak i odwiedzających go najbliższych, spokojnie tłumaczy przebieg leczenia tak by pacjent i najbliższa mu osoba była w stanie zrozumieć jak postępuje leczenie. Bardzo uprzejmy i rzeczowy. Szczerze polecam

Opinia dodana przez: Ewa

Szpital Specjalistyczny
Dąbrowa Górnicza, Szpitalna 13
41-300 Ogrodzieniec

Lekarz z powołania,bardzo mądra i uprzejma kobieta, jasno wytłumaczyła rodzinie rokowania i stan chorego.

Opinia dodana przez: ja

Dąbrowskiego 57
Gliwice

Przyjezdzam do Gliwic z wielkiego miasta w ktorym o dobry personel med. ciezko....niebede sie tu wywodzic jacy lekarze pracuja w stolicy ale powiem ze tam sie liczy sztuka na 15 min i mimo ze idziesz do tego samego lekarza z tym samym problemem kolejny raz on wciaz niewie kim jestes nawet majc dane w systemie.Doktor Choromańska przepraszam jesli przekrece nazwisko podchdzi rzetelnie do swojej pracy po polrocznej przerwie trafilam do Niej i niemusialam tlumaczyc wszystkiego od poczatku pamietała mnie...a to sie w ludziach ceni....dodam ze bez problemu zlecila badania i skierowala do lekarzy innej specjalizacji na ktorych niemusze czekac miesiacami a zaledwie tydzien.Polecam placowke Medicover w Gliwicach i Pania doktor, a pozostale placowki ow specjalnosci powinny chylic ku tej czola i brac z Niej przyklad.

Centralny Szpital Kliniczny

Katowice

Byłem z żoną u niej prywatnie. Wysłuchała nas z uwagą. Stwierdziła, że z uwagi na stan żony wizyta jest "pro bono". Bardzo pomogła żonie. Zrobiła o wiele więcej niż oczekiwaliśmy. Mało mówi, ale za to duuuużo robi, jest bardzo konkretna i nie lubi gadulstwa (ale to przecież nie jest wada). Wszystkiego dobrego Pani Doktor.

"POLIS CLINIC" Prywatna Opieka Lekarska Specjalistyczna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica 1 Maja 88
40-240 Katowice