Anestezjolog

Wolny termin: 26 Cze o 15:30. Sprawdź inny.
Anestezjolog Chorzów lek. med. Grzegorz Wojciechowski

Stencel
Franciszka Karpińskiego 3
41-500 Chorzów

lekarz Grzegorz Zieliński

Anestezjolog, Neonatolog

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. Najświętszej Maryi Panny

Częstochowa

Pan Doktor to złoty człowiek, a przede wszystkim lekarz, który uratował życie mojej córce.
Gdy tylko pojawia się choroba u mojej dziś 4 letniej córki zawsze udajemy się na wizytę do Pana Doktora.
Polecam z całego serca.

Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: KASIA

Nowa Sól

Wspaniały lekarz. Lekarz z powołania. Fachowiec, rzetelny, z podejściem do pacjenta i jego rodziny. Udziela odpowiedzi na każde pytanie. Potrafi w sposób zrozumiały wytłumaczyć kwestie medyczne laikom. Wysoka kultura osobista.

Opinia dodana przez: Ewelina

OIT w CMKP im. prof. W.Orłowskiego

PANI DR MAŁGORZATA ZŁOTOROWICZ, JEST WSPANIAŁYM LEKARZEM I CUDNYM CZŁOWIEKIEM!

PANI DR MAŁGORZATA ZŁOTOROWICZ, JEST WSPANIAŁYM LEKARZEM I CUDNYM CZŁOWIEKIEM!

Klinika Chirurgii Endoskopowej Sp.z o.o.- PORADNIE
Bankowa 2
44-240 Żory

Czekając na wizytę lekarza była przejęta. Nigdy wcześniej nie widziałam się z anestezjologiem,nie wiedziałam jak to przebiega. Od razu gdy Doktor wszedł wiedziałam,że będzie to owocna wizyta. Uśmiechnięty,pozytywny,bardzo miły i przyjazny. Zbada od stóp do głów,porozmawia troszkę. Wykazuje pełne zaangażowanie w to co robi. Ciepły,serdeczny i pamięta o pacjencie przed zabiegiem jak i po. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Zuzanna

Gdańsk

dajshdidhdiuhdgiukdgckiuergcliuefgulyefv.lirb.flichriidshk,csbn,j hercbnke,jcbhxiuo;dhnkcjlsdhkiufyher.lhfcosdhfioweryfosilkdhfowerufhieryfg346t9836 Pszepraszam pomyłka

Żegocina

zdarzył się cud, mianowicie zaprowadziłem swoją teściową do anestezjologa, bo bardzo mi przeszkadzała. Lekarz pierwsza klasa. Dziś moja teściowa Krysia M. śpi spokojnie i nie brzęczy mi za uszami ;) Wielka ulga ! Pozdrawiam, Andrzej.

Opinia dodana przez: Andrzej -(

Dziecięcy Szpital Kliniczny

Lublin

Polecam w 100% tego wspaniałego lekarza! Bardzo fachowy, kompetentny, rzeczowy, miły człowiek. Od pierwszego kontaktu z lekarzem czuć że ma się do czynienia z profesjonalistą który wykonuje swój zawód z powołania :) Pan dr usypiał naszego synka do zabiegu w Szpitalu Wojskowym w Dęblinie. Zrobił wszytko aby dziecku zaoszczędzić stresu i bólu. A nam rodzicom udzielał dokładnych informacji. Po zabiegu co chwila do nas zaglądał i sprawdzał czy wszytko ok :) POLECAMY i jeszcze raz Ślicznie dziękujemy :)Karolina i Jarosław z Kubusiem - Żyrardów

Opinia dodana przez: szyszolki szyszolki

ENEL MED S.A.
ulica Gilarska 86c

Wspaniały lekarz i człowiek... Swoim poczuciem humoru i podejściem do pacjenta potrafi rewelacyjnie rozładować napięcie przed zabiegiem. Pierwszy raz miałam styczność z Panem Doktorem, ale zdecydowanie zasługuje na słowa uznania i moje WIELKIE DZIĘKUJĘ!!!!!!! :-)

Opinia dodana przez: Monika

Górnoślaskie Centrum Zdrowia Dziecka
Katowice ul.medyków
Katowice

Ostoja w ciężkich momentach jakie mają miejsce na OIOMie. Doskonały lekarz i dobry człowiek. Pomaga i wspiera.