lekarz Aneta Adamczyk-Eibach

3,9
3,9

Doskonaly specjalista Naprawia bledy po pseudo dentystach Polecam wszystkim Lekarz godny zaufania kompetentny Wie co robi

Rzadko kiedy wystawiam opinie na temat lekarzy. Jestem jednak tak pozytywnie zaskoczona wizytą u Pani doktor, że postanowiłam polecić ją każdemu. Miałem bardzo duże problemy i odwiedziłem wielu stomatologów. Każdy z nich mówił mi co innego, przez co straciłem mnóstwo cennego czasu i oczywiście pieniędzy. Kiedy trafiłem do Pani Agnieszki od razu zdiagnozowała problem oraz rozpoczęła leczenie. Jestem po zabiegu i jestem w pełni zadowolona. Nie ucierpiałem ani ja, ani mój uśmiech, ani mój portfel. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie i poświęca tyle czasu ile dany pacjent potrzebuje. Jeżeli ktoś boi się dentysty, chce szybkiej i dobrej diagnozy oraz lekarza, który przy swoich kompetencjach jest prze-uprzejmy - bardzo mocno polecam Panią Anetę!!! Nie wyobrażam sobie, żeby odwiedzać teraz jakiegoś innego stomatologa.

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA! Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia ! Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Anety! wielka strata! Powodzenia w pracy zawodowej. Dziękuję za super porady

Pani doktor chamska byłam z córką miała ubytek w zębie mlecznym jak to dziecko bało się znieczulenia. powiedziała że albo otwiera buzi ę albo do domu .Nie dojrzę że przyszłam do niej prywatnie to zachowanie jej daje dużo do myślenia założyła trutkę a po dniu wyleciała

Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Jestem bardzo zadowolony zarówno z jakości świadczonych usług, jak również z niezwykle trafnych diagnoz. Nie wyobrażam sobie lepszego lekarza stomatologa, ciężko nie zachwalić świadczeń wykonywanych przez Panią Anetę Adamczyk Eibach

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Lubaczów"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kormed" Jacek Korzeniowski
Kościuszki 141/7

ul. Zygmunta Krasińskiego 10
37-600 Lubaczów
NZOZ "DENT - LUB' Sp. z o.o.
Zielona 4c
37-630 Oleszyce
ulica Konery 2

lek. dent.
Robert Gorycki

Chirurg stomatolog
ul. Zygmunta Krasińskiego 10
37-600 Lubaczów
NZOZ "DENT - LUB' Sp. z o.o.
Zielona 4c
37-630 Oleszyce