Pani Aneta jest świetnym logopedą. naszego syna wyprowadziła z wymową do takiego poziomu,że aż sami bylismy zdumieni. Wymagało to dużo pracy ale opłaciło się, z pomocą Pani Anety mój syn, który w wieku 4 latach mówił tak ,że nikt go nie rozumiał obecnie mówi świetnie.Dziękujemy Pani Aneto

jest świetna,bardzo zaangażowana w leczenie,sympatycza,ma dużą wiedzę, nie naciąga . Dzieci robią szybko postępy. Polecam

Byłam z dzieckiem u różnych logopedów, bez wyraźnego efektu. W końcu trafiłam na panią Antonik. Kilka wizyt i już są duże postępy.

Bardzo polecam. Wzbudza zaufanie, ma podejście do dziecka no i są szybko efekty.

MÓJ MĄŻ PRZEDZEDŁ JAKIŚ CZAS TEMU UDAR MÓZGU.DŁUGO NIE MOGLIŚMY ZDECYDOWAĆ SIĘ NA LOGOPEDĘ.W KOŃCU KTOŚ POLECIŁ NAM PANIĄ ANETĘ ANTONIK. JEJ ZAANGAŻOWANIE, PODEJŚCIE DO PROBLEMU SĄ WRĘCZ WYJĄTKOWE.JEST DO TEGO OSOBĄ PRZESYMPATYCZNĄ, UŚMIECHNIĘTĄ. MĄŻ Z ENTUZJAZMEM WYKONUJE WSZYSTKIE ZALECONE ĆWICZENIA, CZEKA NIECIERPLIWIE NA KAŻDĄ WIZYTĘ.WRÓCIŁA MU CHĘĆ DO ŻYCIA. NAPRAWDĘ POLECAM WIZYTY Z PANIĄ ANETĄ ANTONIK!

jak najbardziej polecam, kompetentna, znakomite podejście do dziecka

jak najbardziej polecam, kompetentna, znakomite podejście do dziecka

Polecam, bardzo pomogła. Ojciec jest po wylewie. Odzyskaliśmy z nim kontakt.

Polecam, bardzo pomogła. Ojciec jest po wylewie. Odzyskaliśmy z nim kontakt.