lekarz Aneta Białecka-Szymczak

Kilka lat temu-bezproblemowa i bardzo miła kobieta, która z wielką cierpliwością tłumaczyła swoje diagnozy, zawsze pogadała. Nie wiem co sprawiło tak drastyczną zmianę w zachowaniu i leczeniu pani Anety ale jestem bardzo zawiedziona.

Polecam ! Ogromna wiedza nie tylko z pediatrii ale też z różnych alergii !!! Na tle dzisiejszych różnych pediatrów , pani doktor sprawia jakby była z innej lepszej planety !!!

Polecam ! Ogromna wiedza nie tylko z pediatrii ale też z różnych alergii !!!

Najlepszy pediatra z jakim można mieć styczność... zawsze pomocna, nigdy nie zostawia dziecka w potrzebie - jak trzeba przyjedzie do domu...

Polecam trafne diagnozy, świetne podejście do dzieci Synek zawsze wychodzi zadowolony. Wszystko na 5 gwiazdek :)

Polecam trafne diagnozy dobre podejście do dzieci. Synek zawsze wychodzi od Pani doktor zadowolony..

Bardzo słaby lekarz.Brak kompetencji i wiedzy.Nie miłe podejście do dzieci.Brak jakiegokolwiek zrozumienia i dobroci

Polecam świetne podejście do małego pacjenta dzięki Pani doktor synek przestał bać się lekarzy. Zawsze trafne diagnozy.

Zdecydowanie najlepsza Pani doktor stawia trafne diagnozy do tego świetne podejście do dzieci. Polecam.

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami o Pani dr.Mam zupełnie inną opinię-zawsze jestem wysłuchana,wspólnie z Panią dr ustalam tok leczenia, nigdy nie wymuszam żadnych dodatkowych badań-dostaję je jak są potrzebne.Sposoby leczenia moich dzieci są wytłumaczone bardzo dokładnie.Jeżeli czegoś nie zrozumiem do końca zawsze mogę wrócić i