lekarz Aneta Białecka-Szymczak

Pediatra

3,4
3,6
3,1

Drogie mamy nie zgadzam się z negatywnymi opiniami Pani doktor leczy moje 2 pociechy zawsze trafia z lekami i z chorobami jak widzi ze jest silna potrzeba skieruje do szpitala,wypisze odpowiednie skierowania na badania jak jest potrzeba zawsze można na nią liczyć o każdej porze na każdy telefon odpowiada na każdy napisany do niej SMS jest naprawdę godnym polecenia lekarzem.Negatywne opinie być może wynikają z tego że ktoś nalega na skierowania jak nie ma potrzeby i się teraz Mszcząna na lekarce.pozdrawiam

Polecam świetne podejście do małego pacjenta dzięki Pani doktor synek przestał bać się lekarzy. Zawsze trafne diagnozy.

zdecydowanie nie polecam młodym mamom które są entuzjastkami karmienia piersią.. pani doktor jest przekonana o czym sama mówi że mleko mamy nie zawsze jest najepsze i wierzy w to że modyfikowane jest dobrym rozwiązaniem.. pani doktor podczas wizyty stwierdziła że dziecko ma dużą niedowagę 800 gram.. dla nowo narodzonego niemowlana to bardzo duża niedowana ale pani dokor nie wzięła pod uwagę że dziecko moje urodziło się malutkie i nie jest w stanie ważyć tyle samo ile te dzieci których waga urodzeniowa była dużo wyższa.. od razu kazała odstawić mi dziecko od piersi i przejść na butlę bo stwierdziła że ja głodzę dziecko.. diagnozę konsultowałam z innymi lekarzami i jak się okazało dziecko żadnej niedowagi nie miało.. mało tego świetnie przybierało na wadze (diagnoza innych lekarzy).. dziś po 5,5 miesiącach moje dziecko nadal karmione jest wyłącznie piersią i rozwija się i rośnie doskonale.. jak sobie pomyslę że gdybym posłuchała tej pani to moje dziecko nie otrzymało by najwartościowszego dla niego pokarmu.. po drugie pani doktor nie umiała sobie poradzić z problemami skórnymi mojego dziecka i gdy wyleczyła go inna pani doktor to owa pani pytała mnie jak leczyłam swoje dziecko.. nie uważam aby lekarz który pyta mnie jak leczyć był dobrym lekarzem.. mam złe wspomnienia z tą panią bo po tej historii z jej nakazem odstawienia dziecka od piersi straciłam pokarm ze zgryzoty że niby głodzę dziecko.. i stoczyłam długą walkę o powrót laktacji ale się udało.. dziś należę do innej pani doktor.. pozdr.

Zdecydowanie najlepsza Pani doktor stawia trafne diagnozy do tego świetne podejście do dzieci. Polecam.

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami o Pani dr.Mam zupełnie inną opinię-zawsze jestem wysłuchana,wspólnie z Panią dr ustalam tok leczenia, nigdy nie wymuszam żadnych dodatkowych badań-dostaję je jak są potrzebne.Sposoby leczenia moich dzieci są wytłumaczone bardzo dokładnie.Jeżeli czegoś nie zrozumiem do końca zawsze mogę wrócić i

Lekarka podchodzi do leczenia z dużym zaangażowaniem,empatia,a jej intuicją zawsze się sprawdza.Moje dzieci są od lat pacjentami Pani Dr i wiem że są w,dobrych rękach.

Lekarz Aneta Bialecka nie powinna leczyć dzieci. Fatalny nie godny polecenia człowiek jako pediatra. Odniosłam wrażenie że Pani Doktor skończyła medycynę eksternistycznie. Brak wiedzy, doświadczenia. Pani pt. ale po co Pani tutaj przyszła, brak wiedzy, podejścia chęci podejścia do dziecka. Najgorszy lekarz z jakim do tej pory się spotkalam. W wielkim mieście nie przetrwalaby miesiąca. Zasciankowa paniusia z tytułem Doktora, który powinna obsadzić w ramkę i iść pracować do biura.

Najgorszy pediatra w Lubinie ... Chodzilam do Niej z dzieckiem 4 lata przez ktore moje dziecko dostawalo leki przecialergiczne na daremno bo okazalo sie ze dziecko nie jest alergikiem. Ponadto proszac o drugie w roki do okulisty uslyszalam ze nie da i musze isc prywatnie.

Pani doktor jest naszym lekarzem rodzinnym od wielu lat. W wielu sytuacjach leczyła i wspierała mnie i moją rodzinę. Zdiagnozowała zapalenie wyrostka robaczkowego u mojego dziecka mimo, że chirurdzy uparcie odsyłali mnie do domu ignorując skierowanie do szpitala. Okazało się,że pani doktor miała rację. Nietypowa postać wyrostka robaczkowego w cyście nie dawał objawów stanu zapalnego w wynikach. Dzięki uporowi pani doktor moje dziecko żyje i jest zdrowe. To nie jedyny przykład trafnej diagnozy było ich o wiele więcej. Pani doktor pozdrawiam serdecznie i dziękuję. Wdzięczna pacjentka.

Wdzięczna pacjentka.