lekarz Aneta Białecka-Szymczak

Nie polecam tej pani.Miewa humory a przy jej pracy to niedopuszczalne.Wypisałam dziecko do innego pediatry.

Pani doktor jest naszym lekarzem rodzinnym od wielu lat. W wielu sytuacjach leczyła i wspierała mnie i moją rodzinę. Zdiagnozowała zapalenie wyrostka robaczkowego u mojego dziecka mimo, że chirurdzy uparcie odsyłali mnie do domu ignorując skierowanie do szpitala. Okazało się,że pani doktor miała rację. Nietypowa postać wyrostka robaczkowego w cyście nie dawał objawów stanu zapalnego w wynikach. Dzięki uporowi pani doktor moje dziecko żyje i jest zdrowe. To nie jedyny przykład trafnej diagnozy było ich o wiele więcej. Pani doktor pozdrawiam serdecznie i dziękuję. Wdzięczna pacjentka.

Wdzięczna pacjentka.

jestem pacjentka pani doktor od wielu lat i zawsze umie dobrze doradzic , i cierpliwie wysłucha , dzieki niej nadal chodze po swiecie bo tylko ona rozponala u mnie wyrostek , a wczesniej bylam u kilku lekarzy w tym chirurga ktorzy mowili ze tylko to jest miesiczka , albo ze symuluje , a gdy do niej trafilam to od razu skierowala mnie doszpitala i po godzinie bylam juz na operacji dzieki niej zyje .

Zdecydowanie polecam ,długo i wyczerpująco wyjaśnia wszelkie aspekty zdrowotne, jest przyjaźnie ustosunkowana do dzieci, które ją lubią,nie waha się wystawić skierowania do innego specjalisty jeżeli problem wykracza poza jej kompetencje, poza tym o jej profesjonalnym podejściu do zdrowia dziecka niech świadczą choćby kolejki pod gabinetem. Sądzę również że gdyby wszystcy przychodzili zgodnie z wyznaczoną godziną przyjęcia można byłoby uniknąć nerwów przed gabinetem.

TEJ PANI ZDECYDOWANIE NIE POLECAM,BARDZO NIEMIŁA I ODPYCHAJĄCA, NIE MA PODEJŚCIA DO DZIECI,OPRYSKLIWA,NIE PRZYJĘŁA MOJEGO DZIECKA Z WYSOKĄ TEMPERATURĄ TŁUMACZĄC,ŻE NIE MA JUŻ MIEJSC, TO NIE LEKARZ A TYM BARDZIEJ CZŁOWIEK, NIE POWINNA BYĆ LEKARZEM!PRZEZ TAKICH JAK ONA DOCHODZI DO TRAGEDII LUDZKICH,LEKCEWAŻĄCE PODEJŚCIE DO PACJENTA!!!NIGDY WIĘCEJ DO LUBMEDU DO TEJ PANI NIE PÓJDĘ, WYPISAŁAM SIĘ Z TEJ PRZYCHODNI I ZABRAŁAM DZIECKO DO INNEJ O NIEBO LEPSZEJ I PROFESJONALNEJ.

Kobieta naprawdę niemiła, wogóle nie słucha i nie umie przyznać się do błędnie postawionej diagnozy a jak dziecku się pogarsza potrafi jedynie stwierdzić, że dziecku leków się nie podawało. Totalna poraszka.

Zdecydowanie odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.Nie faszeruje bez powodu antybiotykami,przede wszystkim potrafi słuchać!!!co rzadko się teraz zdarza u lekarzy.szuka przyczyn chorób a nie tylko leczy objawy.odkąd moje dziecko przepisałam do pani doktor już 3 razy miała robione badanie krwi,u wcześniejszego pediatry nie skierowano nas ani razu na owe badanie(wyniki badań nie do końca dobre)jestem b.zadowolona

Kobieta jest nie miła, ordynarna i sarkastyczna:/ nigdy nie spotkałam się z tak nie sympatyczną osobą!!! nikomu bym nie poleciła takiego lekarza!!!

zdecydowanie nie polecam młodym mamom które są entuzjastkami karmienia piersią.. pani doktor jest przekonana o czym sama mówi że mleko mamy nie zawsze jest najepsze i wierzy w to że modyfikowane jest dobrym rozwiązaniem.. pani doktor podczas wizyty stwierdziła że dziecko ma dużą niedowagę 800 gram.. dla nowo narodzonego niemowlana to bardzo duża niedowana ale pani dokor nie wzięła pod uwagę że dziecko moje urodziło się malutkie i nie jest w stanie ważyć tyle samo ile te dzieci których waga urodzeniowa była dużo wyższa.. od razu kazała odstawić mi dziecko od piersi i przejść na butlę bo stwierdziła że ja głodzę dziecko.. diagnozę konsultowałam z innymi lekarzami i jak się okazało dziecko żadnej niedowagi nie miało.. mało tego świetnie przybierało na wadze (diagnoza innych lekarzy).. dziś po 5,5 miesiącach moje dziecko nadal karmione jest wyłącznie piersią i rozwija się i rośnie doskonale.. jak sobie pomyslę że gdybym posłuchała tej pani to moje dziecko nie otrzymało by najwartościowszego dla niego pokarmu.. po drugie pani doktor nie umiała sobie poradzić z problemami skórnymi mojego dziecka i gdy wyleczyła go inna pani doktor to owa pani pytała mnie jak leczyłam swoje dziecko.. nie uważam aby lekarz który pyta mnie jak leczyć był dobrym lekarzem.. mam złe wspomnienia z tą panią bo po tej historii z jej nakazem odstawienia dziecka od piersi straciłam pokarm ze zgryzoty że niby głodzę dziecko.. i stoczyłam długą walkę o powrót laktacji ale się udało.. dziś należę do innej pani doktor.. pozdr.