lekarz Aneta Boruta

Laryngolog

Kilka wizyt u tej pani. Z każdej wychodziłam zniesmaczona. Nieprofesjonalne podejście do pacjenta. Śmianie się i szeptanie do drugiej osoby w obecności pacjenta. Olewcze potraktowanie, na zasadzie wyjdź i więcej nie wracaj. Nie wytłumaczone dalsze leczenie, słaba diagnoza wyników. Może pani miała gorszy dzień i musiała odreagować na kimś, ale mam nadzieję że innych pacjentów tak nie traktowała.

Olewcze potraktowanie, na zasadzie wyjdź i więcej nie wracaj.
Nie wytłumaczone dalsze leczenie, słaba diagnoza wyników.

ankieta mówi sama za siebie

ankieta mówi sama za siebie

Kompetentna i miła.Podała kierunek dalszego leczenia. Nie liczył się czas tylko moja córka-pacjentka.

Bardzo uprzejma i życzliwa pani doktor. Po miesiącu użerania się z lekarzami tylko ona zgodziła się zrobić zabieg. Wszystko dokładnie tłumaczy, jest zaangażowana i kompetentna. Nie naciąga na nie wiadomo jakie koszty (mimo, iż była to wizyta prywatna na kontrolę zaleciła mi przyjść już do przychodni NFZ). Godna polecenia.

Lekarz godny polecenia. Jestem zadowolona z posobu leczenia. Pani doktor jest osobą miłą potrafi wszystko wnikliwie wytłumaczyć.

ankieta wszystki wyjasnia nic dodac nic ujac

ankieta wszystki wyjasnia nic dodac nic ujac

Naprawdę wspaniała Pani, postawiła mnie na nogi. Godna polecenia ludziom którzy pomocy szukali już wszedzie.