Moje dzieci chodzą do Pani doktor chyba z 15 lat. Przemiła, uprzejmą i super fachowiec A przede wszystkim liczy normalnie.Z czystym sumieniem polecam

Rewelacyjna Pani stomatolog. Od dziecka bałam się dentysty, aż nagle w wieku 25lat przestałam się go bać :) Wszystko dzięki czarodziejskim rękom Pani Czelakowskiej :) Przez ponad tydzień chodziłam z bólem zęba, żaden z zawierciańskich dentystów nie miał dla mnie czasu, nawet prywatnie, albo oferowali za leczenie kanałowe "piątki" 350-500zł + znieczulenie 20zł + prześwietlenie 20zł. Tu wizyta była ustalona 4 dni po moim telefonie, ząb uratowany kanałowo w cenie 150zł i to już ze znieczuleniem :) Nic nie bolało, było bardzo sympatycznie. Naprawdę aż miło się tam pojawić na kolejną wizytę!

super lekarz,zdecydowanie polecam,zawsze chętna do pomocy,nawet moi synowie od dziecka korzystają z jej pomocy,wystarczy zadzwonić i umówić wizytę ,od 15lat z moją rodziną

Polecam Panią Anetę Czelakowską jako stomatologa. Ma odpowiednią wiedzę i podejście do pacjenta. Nie raz wybawiła mnie z kłopotów.

Zdecydowanie najlepszy stomatolog. Dzięki Pani Czelakowskiej dentysta nie kojarzy mi się już z najgorszym złem tego świata ;)

Zawsze bałam się wizyt u dentysty dopóki nie poszłam do pani anety... polecam

Zawsze bałam się wizyt u dentysty dopóki nie poszłam do pani anety... polecam

najlepszy stomatolog! kompetentna, uprzejma, poleca Ją cała moja rodzina i znajomi

Nie korzystam już z usług pani doktor ze względu na przeprowadzkę, ale w pełni zgadzam się z pozostałymi opiniami.

stomatolog godny polecenia,wreszcie ktoś kto liczy się z finansowymi mozliwościami pacjenta,pełna profesja.wdzięczna pacjentka z rodziną

Fakt, że jest sympatyczna i miła to tylko dodatek to pełnego profesjonalizmu, który ją cechuje. Od kilku lat uczęszczam do pani stomatolog i nie mam zamiaru tego zmieniać. Gorąco polecam.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Zawiercie"?

Marcin Grzyb

Eurodent
42-400 Zawiercie

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "APEX-DENT"
Powstańców Śląskich 8

Południowa 6 lok. 44