Zachęcona tak wielką liczbą bardzo dobrych opinii, również zapisałam córkę na zajęcia do tej pani i jakoś nie zauważyłam w nich nic nadzwyczajnego. Fakt, że rzeczywiście jest babka skuteczna i ma super podejście do dzieci, w bardzo krótkim czasie nauczyła Zuźkę pięknie i wyraźnie mówić, ale to dzięki ciężkiej pracy, a nie tak "hop-śup".

Syn już od zerówki chodził do logopedy w szkole i niewiele było z tego pożytku. Do Pani Anetki jeździliśmy przez trzy miesiące i mamy już to z głowy, aż sama nie mogę w to uwierzyć, że problem seplemienia mojego syna już nie dotyczy. Krystyna z Wiktorkiem.

Jest kompetentna, uprzejma, ma dobre podejście do dzieci, daje kartki do ćwiczeń w domu, ma wiele gier i zabaw, potrafi doradzić i wystawia opinie do poradnii. Myśję, że warto polecić innym, ja jestem zadowolona.

Polecam ta panią, bo bardzo dobrze zna się na tym co robi i prowadzi zajęcia nie w grupie tylko z jednym dzieckiem i dlatego są tego super efekty. Wdzięczna Grażyna z Gabrysiem

Na zajęciach u tej Pani widać konkretne postępy, inni logopedzi u których byłam z synem wciąż zwodzili, że na poprawę trzeba czekać. Dzięki pani Anecie naprawdę szybko uporaliśmy się z niewyraźną mową syna.Jesteśmy za to bardzo wdzięczni, że Kubuś mógł rozpocząć klasę pierwszą bez problemówi i teraz świetnie sobie radzi.

Jest świetna, wszystko wyjaśniła, zajęcia bardo przyjemne i daje fajne materiały do ćwiczeń. Siostra chodziła z synem i też ją chwalili że pomogła im w bardzo niewyraźnej mowie Arturka.

Jest dobrym logopedą, córka lubiła chodzić na te zajęcia i nauczyła się ładnie mówić. Syn znajomej też do niej chodził i nauczyła go mówić wyrażnie r.

Ktoś wcześniej napisał, że jest najlepszym logopedą w gminie - zgadzam się z tym. Na pierwszą wizytę czekaliśmy prawie miesiąc i tym czasem syn uczył się mówić u różnych pań rzekomo logopedów, więc mamy porównanie. Pani Aneta jest naprawdę super.

Chodziłam do tej Pani z córką, bo źle wymawiała r,sz,rz,s,z,k,g. Bardzo lubiła te zajęcia i zawsze dostawała kartki do ćwiczeń w domu. Po trzech miesiącach mówiła już ładnie. Jes to dla nas wielka radość, bo chodziła na logopedię już od przedszkola. Naprawdę polecam. Patrycja.

Mój syn źle wymawiał i przez 6 lat chodził do logopedy szkolnego. Zajęcia te były dla niego i dla mnie bardzo męczące i nie przynoszące zadowalających efektów. Byłam załamana, a winą obarczałam siebie i syna, że może zbyt mało poświęcamy czasu na ćwiczenia, a może z moim synem coś nie tak,lecz wciąż czekałam i łudziłam się, że będzie lepiej. Wreszcie znajoma poleciła nam Panią Anetę i dzięki niej mój syn dziś mówi i pisze prawidłowo, a terapia trwała niecałe cztery miesiące!!! Bo wszystko zależy od tego na jakiego logopedę trafimy. Dziś tylko żałuję tych zmarnowanych lat.

Wciąż poszukujesz "Logopeda dziecięcy Sierakowice"?

Kopernika 11
83-340 Sierakowice