lek. med. Aneta Drożdżewska

Dermatolog, Wenerolog

Dodaj opinię Umów wizytę

Mila, kompetentna i z przyjemnością poddaję się terapii u pani doktór . Wszystkim potrzebującym z czystym sumieniem polecam.

Mila, kompetentna i z przyjemnością poddaję się terapii u pani doktór .
Wszystkim potrzebującym z czystym sumieniem polecam.

Godny polecenia lekarz. Poświęciła mi tyle czasu ile było trzeba, dokładnie wytłumaczyła na czym polega moja choroba i w jaki sposób będzie przebiegało leczenie. Bardzo dobrze dobrała dawkę leku co pozwoliło mi na uniknięcie skutków ubocznych. Świetny dermatolog! :)

Pani Doktor zdecydowanie godna polecenia. Posiada bardzo szeroką wiedzę, zaangażowana w rozwiązanie problemu pacjenta. Mam bardzo ciężki przebieg AZS. Pani Doktor nigdy nie pozostawiła mnie bez pomocy, zawsze wymyśli coś co mogłoby pomóc i co ważniejsze trafia w dziesiątkę!

Bardzo dobra pani doktor, uprzejma, kulturalna, posiada szeroką wiedzę. Potrafi wytłumaczyć co komuś dolega i dobrać odpowiednie środki leczenia. Jest godna polecenia! :)

byłam na jednej wizycie i jestem zadowolona, poza niepunktualnością wszystko ok. Bardzo serdecznie polecam wszystkim pacjentom.

byłam na jednej wizycie i jestem zadowolona, poza niepunktualnością
wszystko ok. Bardzo serdecznie polecam wszystkim pacjentom.

Wspaniały lekarz, potrafi doskonale dotrzeć do pacjenta , wytłumaczyć metody leczenia oraz skutki choroby , bardzo uprzejma , posiada ogromną wiedzę . Lekarz godny polecenia w 100%

Bardzo miła, konkretna pani doktor. Mam wrażenie, że trafiłam na dobrego specjalistę, który daje gwarancję wyleczenia. Polecam!

Jestem pod wrażenie po wizycie u Pani doktor. Jeszcze trochę a odzyskam zaufanie do lekarzy. Miła, ciepła, sympatyczna i niezykle kompetentna. Aż trudno mi uwierzyć, że trafiłam do takiego lekarza. Terapia jaką zastosowała Pani doktor przynosi niezwykle szybkie rezultaty. Jest lekarzem z powołania, pomocnym, służy radą, kieruje dalej, wyjaśnia. Po prostu SUPER!

Pani doktor pracowała kiedyś w Pruszczu w Kwadraciaku, ale potem odeszła.Ma bardzo dobre podejście do dzieci, a jak już kogoś leczy, to nawet przyjeżdża dodatkowo, żeby zobaczyć pacjenta. I nie stosuje tych wszystkich straszne drogich maści, jak nie potrzeba.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Pruszcz Gdański"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ORTOPEDIA"
ulica Oliwska 62
80-542 Gdańsk
Szpital Zespołu Klinik Speckalistyczxnych Szpital Gdański
Powstańców Warszawskich 1-2
80-101 Gdańsk
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Rodzinna i Specjalistyczna "FAMILIA"
Obrońców Poczty Polskiej 4/5
83-000 Pruszcz Gdański

Przychodnia Urologii i Dermato-Wenerologii Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Gdańsku
ulica Wajdeloty 12
80-437 Gdańsk
Powst. Styczniowego 5/16
80-288 Gdańsk
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Ośrodek Diagnostyki Medycznej"
ulica Starowiejska 47
81-363 Gdańsk
Przychodnia Specjalistyczna
Jaśkowa Dolina 8/2
80-252 Gdańsk
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ORTOPEDIA"
ulica Oliwska 62
80-542 Gdańsk