lek. med. Aneta Drożdżewska

Dermatolog, Wenerolog

Polecam Panią doktor. 34 lata zmagałam się z atopowym zapaleniem skóry. Ciągle na lekach i maściach. Trafiłam do Pani Anety przez przypadek, na NFZ. Pani doktor powiedziała, może przepisać mi kolejne leki i maści albo poszukać przyczyny. Zmiany skórne miałam na twarzy, dłoniach, zgięciach łokci i pod kolanami. Zrobiłyśmy komplet testów i okazało się, że to głównie uczulenie na nikiel. Tylko. Inny lekarz nawet nie proponował testów. Od 6 lat nie mam objawów skórnych, wystarczyło odstawić nikiel z życia codziennego.

Chamski babiszon a nie dermatolog, świńsko komentuje bez związku z chorobą, za dużo TVPis, nie polecam.

Jestem zachwycona podejściem, fachowością, pełen profesjonalizm, do tego miła, rzeczowa i godna polecenia.

Byłam u Pani Doktor jako nastolatka. Teraz leczę się prywatnie. Wizyta śni mi się po nocach. Pani Doktor insynuowała, że mój trądzik jest "drapany", że matko święta, jak to tak. Że może dać skierowanie do psychiatry, bo to widocznie chore, co "robię". Że to moja wina, że tak się pogorszyło. Zero profesjonalizmu. Leczyłam trądzik, ale przyszłam też z opryszczką (wtedy często występującą), gdy zapytałam się czy mogę dostać też jakiś lek na to, to się oburzyła, że absolutnie, że muszę dostać NOWE SKIEROWANIE od lekarza pierwszego kontaktu, KONKRETNIE NA OPRYSZCZKĘ, aby mogła cokolwiek zrobić, bo ręce rozłożone. A bez recepty coś doradzić, a nie jako lekarz ignorować? Żałuję, że spotkałam taką lekarkę, która zaburzyła mój pogląd na temat każdego dermatologa.
Nie pozdrawiam.

Bardzo niemiła osoba, nie ma co się rozpisywać, pani doktor ma pejoratywny stosunek do pacjenta, zmieniam dermatologa.

Nie wiem skąd takie opinie, może dlatego, że Pani Doktor przyjmuje również prywatnie. Ja akurat byłam na wizycie bezpłatnej i nie mogę powiedzieć nic dobrego. Trafiłam do Pani Doktor w związku z uprzednią telekonsultacją w sprawie recepty, wówczas doradzono bym stawiła się osobiście. Pani Doktor chciała mnie obejrzeć. Zmagam się z trądzikiem od 6 lat, stosowałam różne maści lecz mało pomagają. Raz jest gorzej raz trochę lepiej. Przechodząc do wizyty: Po pierwsze moja wizyta u Pani Doktor trwała może ok. 5 min. Miałam wrażenie, że u innych pacjentów wyglądało to ...

Przechodząc do wizyty:
Po pierwsze moja wizyta u Pani Doktor trwała może ok. 5 min. Miałam wrażenie, że u innych pacjentów wyglądało to podobnie. Pośpiech jeszcze raz pośpiech. Po drugie nie było żadnego, nawet krótkiego wywiadu. Nie zapytano mnie o to co stosuje, ile czasu się leczę, nawet nie zobaczono dobrze mojej skóry. Pani Doktor oglądała moje zmiany trądzikowe zza biurka, na siedząco i stwierdziła, że prawie nic nie ma. Nie wiedząc jakie preparaty używam przepisała mi maść, wręczyła receptę i powiedziała dziękuję.

Zgłosiłam się do Pani Doktor po pomoc aby coś się w tym moim leczeniu ,,ruszyło".
Pani Doktor nawet nie chciało się do mnie wstać a co dopiero rozmawiać.
Pierwszy raz spotkałam się z takim brakiem wyczucia. Nie wiem jak można tak wykonywać swoją prace nawet jeśli jest to wizyta na NFZ . Przepisywać coś, gdzie nawet nie obejrzało się dobrze pacjenta. Przykre, że jeszcze mamy takich lekarzy.

Osobiście nie polecam, no chyba, że prywatnie, wówczas jest szansa na inne podejście.

Mila, kompetentna i z przyjemnością poddaję się terapii u pani doktór . Wszystkim potrzebującym z czystym sumieniem polecam.

Mila, kompetentna i z przyjemnością poddaję się terapii u pani doktór .
Wszystkim potrzebującym z czystym sumieniem polecam.

Godny polecenia lekarz. Poświęciła mi tyle czasu ile było trzeba, dokładnie wytłumaczyła na czym polega moja choroba i w jaki sposób będzie przebiegało leczenie. Bardzo dobrze dobrała dawkę leku co pozwoliło mi na uniknięcie skutków ubocznych. Świetny dermatolog! :)

Pani Doktor zdecydowanie godna polecenia. Posiada bardzo szeroką wiedzę, zaangażowana w rozwiązanie problemu pacjenta. Mam bardzo ciężki przebieg AZS. Pani Doktor nigdy nie pozostawiła mnie bez pomocy, zawsze wymyśli coś co mogłoby pomóc i co ważniejsze trafia w dziesiątkę!

Bardzo dobra pani doktor, uprzejma, kulturalna, posiada szeroką wiedzę. Potrafi wytłumaczyć co komuś dolega i dobrać odpowiednie środki leczenia. Jest godna polecenia! :)