lek. med. Aneta Drożdżewska

Dermatolog, Wenerolog

Mila, kompetentna i z przyjemnością poddaję się terapii u pani doktór . Wszystkim potrzebującym z czystym sumieniem polecam.

Mila, kompetentna i z przyjemnością poddaję się terapii u pani doktór .
Wszystkim potrzebującym z czystym sumieniem polecam.

Godny polecenia lekarz. Poświęciła mi tyle czasu ile było trzeba, dokładnie wytłumaczyła na czym polega moja choroba i w jaki sposób będzie przebiegało leczenie. Bardzo dobrze dobrała dawkę leku co pozwoliło mi na uniknięcie skutków ubocznych. Świetny dermatolog! :)

Pani Doktor zdecydowanie godna polecenia. Posiada bardzo szeroką wiedzę, zaangażowana w rozwiązanie problemu pacjenta. Mam bardzo ciężki przebieg AZS. Pani Doktor nigdy nie pozostawiła mnie bez pomocy, zawsze wymyśli coś co mogłoby pomóc i co ważniejsze trafia w dziesiątkę!

Bardzo dobra pani doktor, uprzejma, kulturalna, posiada szeroką wiedzę. Potrafi wytłumaczyć co komuś dolega i dobrać odpowiednie środki leczenia. Jest godna polecenia! :)

byłam na jednej wizycie i jestem zadowolona, poza niepunktualnością wszystko ok. Bardzo serdecznie polecam wszystkim pacjentom.

byłam na jednej wizycie i jestem zadowolona, poza niepunktualnością
wszystko ok. Bardzo serdecznie polecam wszystkim pacjentom.

Wspaniały lekarz, potrafi doskonale dotrzeć do pacjenta , wytłumaczyć metody leczenia oraz skutki choroby , bardzo uprzejma , posiada ogromną wiedzę . Lekarz godny polecenia w 100%

Bardzo miła, konkretna pani doktor. Mam wrażenie, że trafiłam na dobrego specjalistę, który daje gwarancję wyleczenia. Polecam!

Jestem pod wrażenie po wizycie u Pani doktor. Jeszcze trochę a odzyskam zaufanie do lekarzy. Miła, ciepła, sympatyczna i niezykle kompetentna. Aż trudno mi uwierzyć, że trafiłam do takiego lekarza. Terapia jaką zastosowała Pani doktor przynosi niezwykle szybkie rezultaty. Jest lekarzem z powołania, pomocnym, służy radą, kieruje dalej, wyjaśnia. Po prostu SUPER!

Pani doktor pracowała kiedyś w Pruszczu w Kwadraciaku, ale potem odeszła.Ma bardzo dobre podejście do dzieci, a jak już kogoś leczy, to nawet przyjeżdża dodatkowo, żeby zobaczyć pacjenta. I nie stosuje tych wszystkich straszne drogich maści, jak nie potrzeba.