prof. Aneta Falkowska

Ginekolog

Od lat mam problemy z zapaleniami pochwy, które są trudne do wyleczenia. Przy kolejnym natężeniu trafiłam do Pani doktor w CityClinic na Popularnej, klinice poleconej przez znajomą. I powiem Wam, że nigdy nie byłam tak zadowolona zarówno z lekarza jak i z placówki medycznej. Bardzo przyjemna atmosfera, wystrój bliższy domowemu niż szpitalnemu. Wizyta u Pani doktor trwała ponad 30 minut, spokojnie odpowiadała na wszystkie moje (liczne :) pytania, miałam wrażenie że nic jej nie ogranicza czasowo a dodatkowo wszystkie badania udało się wykonać od ręki. Nie sądziłam, że lekarz możne z taką troską i profesjonalizmem podchodzić do pacjenta. Brawo! Jedyny minus to ilość schodów które trzeba pokonać, żeby dostać się do recepcji, a windy brak.

Dziwię się czytając negatywne komentarze o Pani dr Falkowskiej i domniemam że są to mniej znani i mniej lubiani jej konkurenci, którzy zazdroszczą jej ilości pacjentek którymi się zajmuje. Pani doktor obecnie prowadzi moją druga już ciąże i jestem z niej bardzo zadowolona. Jest rzeczowa, sprawy stawia jasno, bardzo dba o dobro moje i dziecka. Poleciła mi ją koleżanka, którą Pani doktor leczyła (sprawy kobiece). Uważam że to lekarz z powołania z inteligencją wrodzoną a nie jak kilku pseudolekarzy z "inteligencją nabytą". Pozdrawiam Gabrysia

Co za bzdury ktoś wypisuje! Jestem w szoku! Ta osoba na 100% nie miała kontaktu z Panią Dr. Jestem pacjentką Pani Dr Falkowskiej w państwowej przychodni. Jest to lekarka z powołania i to się czuje. Do każdej pacjentki podchodzi wyjątkowo i troskliwie. Ze mną kilka razy umawiała się w szpitalu na badanie i na usg. Zawsze bezinteresownie. Poleciłam ją moim koleżankom w pracy. Wszystkie mają bardzo dobre zdanie. Tylko życzyć sobie takiej lekarki. Gorąco polecam.

Właśnie zdarzyło mi się być pierwszy raz na wizycie u tej Pani doktor. Obawiałam się, bo moją ciążę prowadzi inny lekarz ona przyjmowała w zastępstwie. Już zaraz po wejściu rozwiała moje obawy. Bardzo miła uprzejma, kompetentna, tłumaczy co robi.

Polecam !!! Rodziłam w kwietniu. Spotkałam panią dr przy porodzie. Było fachowo, miło, z poczuciem bezpieczeństwa i intymności. Szpital też super. Dziękujemy :)

Polecam !!!

POLECAM BARDZO PANIĄ DOKTOR KAŻDEJ PACJENTCE.JEST MIŁA I KOMPETENTNA. BARDZO DELIKATNA. TRAFNE DIAGNOZY I SPOSOBY LECZENIA SZCZERZE POLECAM

bardzo gorąco polecam! PAni Doktor jest osobą niezwykle ciepłą i uprzejmoą. W pełni profesjonalnie podchodzi do pacjenta i jego choroby. Leczy, nie zalecza.

Polecam Panią Doktor sama mnie leczyła i jest naprawdę świetna.

Polecam Panią Doktor sama mnie leczyła i jest naprawdę świetna.

Bardzo dobra pani Doktor. delikatna, kompetentna i godna polecenia.

Bardzo dobra pani Doktor. delikatna, kompetentna i godna polecenia.

Bardzo delikatna, kompetentna. Polecam !!!

Bardzo delikatna, kompetentna. Polecam !!!