Fizjoterapeuta z kilkuletnim doświadczeniem. Pracuje głównie z pacjentami ortopedycznymi oraz sportowcami - zarówno zawodowymi jaki i amatorami. W swojej pracy stosuje techniki z wielu metod terapii manualnej, terapii tkanek miękkich oraz techniki terapii osteopatycznej. Podkreśla podejście holistyczne i indywidualne do każdego pacjenta.

Fizjoterapeuta żeńskiej drużyny RC Legia Warszawa sekcja Rugby.
Opiekun medyczny w klubie sportowym Okęcie Tennis Club - m.in fizjoterapeuta Michała Tei...

Do Pani Anety trafiłyśmy z polecenia trenera.Moja córka intensywnie trenuje od kilku lat tenis ziemny. W grze towarzyszą jej większe i mniejsze kontuzje. Do Pani Anety trafiłyśmy z urazem który wyeliminował Basię na kilka miesięcy z gry. Najpierw wizyta u ortopedy, który nie był zbytnio zainteresowany pomocą, potem rehabilitacja która polegała na przyjmowaniu zabiegów fizykalnych... pomogło, ale ból barku wrócił i uniemożliwił grę. Pani Aneta spadłą nam z nieba. Zbadała Basię, wytłumaczyła co wolno jej robić a czego ma unikać, wdrążyła pracę manualną oraz zaleciła ćwiczenia do domu. Po 2 wizytach ból zniknął, po miesiącu pracy manualnej i ćwiczeń Basia wróciła na kort. Pani Aneta na bieżąco dawała nam wskazówki co wolno robić a na co jest jeszcze za wcześnie. Po 2 miesiącach córka już normalnie trenuje oraz bierze udział w turniejach. Jesteśmy cały czas w kontakcie z naszą fizjoterapeutką. Miła, zawsze uśmiechnięta i pełna optymizmu. Świetny kontakt z pacjentem. W 100% jako rodzic zaufałam i oddałam w jej ręce swoją córkę. Dziękujemy Pani Aneto.
Pozdrawiamy

Sport jest całym moim życiem. Kontuzja wyłączyła mnie zupełnie z treningów. Pani Aneta przywróciła mi nadzieje w służbę zdrowia. Pomogła w wyleczeniu kontuzji stawu skokowego. Ogromna wiedza, doświadczenie, wyczucie, złote ręce i podejście do pacjenta sprawiło że powróciłem na boisko. Przed wizytą w FizjoSystem byłem u 3 lekarzy ortopedów z doświadczeniem w pracy ze sportowcami i nic nie wskórali - zimne okłady, maści i zapomnieć o sporcie. Ta dziewczyna postawiła mnie na nogi. Od pierwszego spotkania wiedziałem że zostanie moim fizjoterapeutą na stałe i tak się stało. Polecam wszystkim!!!

Pani Aneta jest świetnym fizjoterapeutą. To czym się wyróżnia to indywidualne podejście do pacjenta oraz profesjonalizm w swojej dziedzinie. Jej doświadczenie oraz wiedza jaką posiada wykorzystuje w pełni w swojej pracy, zna się na rzeczy. Dodatkowo jest bardzo sympatyczną osobą. Na efekty leczenia nie trzeba długo czekać są one widoczne już po pierwszym spotkaniu.

Pani Aneta to świetny fizjoterapeuta. Rzetelna, pracowita i sympatyczna. Posiada dużą wiedzę i umiejętności. Potrafi szybko postawić trafną diagnozę. Już po pierwszej wizycie zmniejszył się ból i poczułam się lepiej. Po całej rehabilitacji odczułam znaczną poprawę i całkowita ulgę. Do każdego pacjenta ma indywidualne i profesjonalne podejście. Bardzo serdecznie dziękuje za pomoc.

Z całą pewnością polecam Panią Anetę jako wybitnego specjalistę. Posiadana przez Nią wiedza merytoryczna daje Jej kompetencje do działania, a wrodzone i nabyte umiejętności w zakresie traktowania ciała i stosowania właściwych i adekwatnych do schorzeń technik pracy nad nim czynią Ją niezwykle skuteczną w prowadzonej terapii.

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Warszawa"?

Specjalistyczny Gabinet Lekarski, Warszawa, ul. Targowa 71a/1 tel 22 618 95 93
Kazury 2a lok. 31