lekarz Aneta Fronczyk

Internista, Diabetolog

3,7

Pani Doktor opiekowała się mną podczas pobytu w szpitalu. Jej podejście do mnie jako pacjenta było bardzo miłe, potrafiła wytłumaczyć wszystkie niejasne i nieznane mi sprawy związane z cukrzycą. Ustawienie dawek insuliny dzienne było idealne. Mając cukry w granicach 200-240 teraz mam 90-140 mg/dl. Polecam i dziękuję Pani Doktor. Cukrzyk Arek

Byłam z mamą na wizycie w Portowce.Pani doktor cierpliwie wysłuchała, wytłumaczyła wszelkie wątpliwości związane z cukrzycą, konkretna, dokładnie porównała wyniki z poprzednich wizyt, szczerze polecam Anna

NIE POLECAM. najbardziej opryskliwa lekarka jaką w życiu spotkalam. Nie wiem co ta Pani robi na tym stanowisku.