lekarz Aneta Górska

Okulista

Pani doktor jest kompetentna bylismy w gabinecie z naszym wtedy 2miesiecznym dzieckiem mial miec czyszczone kanaliki lzowo-nosowe. Pani doktor po zapisaniu kropelek do oczu i zleceniu masazu noska-oczywiscie pokazala jak to sie robi- wyleczyla naszego synka w rezultacie malutki nie musial byc kloty a my sie nie denerwowalismy. A Pani doktor za prywatna wizyte zaplacilismy 70zl za kolejne 2 nic nie zaplacilismy az do wyleczenia ropiejacych oczek.

super kobietka wyleczyła mojego syna z zapelnia spojówek w dwa dni.. polecam jest kochana

Polecam! Jestem chory na jaskrę, jestem pod stałą opieką Pani Górskiej i mogę każdemu polecić. Wytłumaczy każdą dolegliwość w sposób jak najbardziej zrozumiały dla pacjenta.

Bardzo miła obsługa pacjenta . Wszystko dobrze wyjaśnione ,zostałam poinformowana jakie badania mam sobie zrobić dodatkowo itd.:)Polecam

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. polecam

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. polecam

super kobietka! wszystko dokładnie obada i wytłumaczy!

super kobietka! wszystko dokładnie obada i wytłumaczy!