lek. dent. Aneta Grzyb

zdecydowanie nie polecam,po leczeniu większość plomb była do wymiany po 2 latach.Pomimo zachowanej higieniny ,nitka, pasta, płukanka.Zamiast plotkowania z asystenką mogłaby bardziej przyłożyć się do pacjenta.

Pani doktor jest profesjonalistką w swojej dziedzinie , cała moja rodzina jest nią zachwycona.Polecam ją wszystkim moim znajomym.

Mam zaufanie do Pani doktor, ponieważ wyleczyła mi zęby, które w opinii innych lekarzy nadawały się do wyrwania.

Wspaniały lekarz!! Dobrze wszystko tłumaczy czy to wizyta prywatna czy nie kompetentna. Ma wspaniałe podejście do dzieci,sympatyczna. Plomby trzymają się wiele lat. POLECAM !!!

Ma wspaniałe podejście do dzieci,sympatyczna.
Plomby trzymają się wiele lat.
POLECAM !!!

Jedna opinia, nie jest opinią. Pani Dr ma dobre podejscie do pacjenta, leczy, a zarazem tłumaczy co jest wykonywane. Jesli chodzi o plotkowanie.... ktoż nie plotkuję, w pracy wszędzie sie plotkuje nawet anestezjolog przed moja operacja plotkował z innym lekarzem, dla rozluźnienia sytuacji i napięcia. Na mojej wizycie Pani dr nie plotkowała, zatem...Nie mierzmy i nie oceniajmy zbyt pochopnie. Nawet najdroższa plomba potrafi wypaść, nie zależne jest to tylko od materiałów z których została założona, a podłoże... również jest ważne - a może ząbek plomby nie przyjął. Ja polecam.. i ...

Jedna opinia, nie jest opinią.
Pani Dr ma dobre podejscie do pacjenta, leczy, a zarazem tłumaczy co jest wykonywane. Jesli chodzi o plotkowanie.... ktoż nie plotkuję, w pracy wszędzie sie plotkuje nawet anestezjolog przed moja operacja plotkował z innym lekarzem, dla rozluźnienia sytuacji i napięcia. Na mojej wizycie Pani dr nie plotkowała, zatem...Nie mierzmy i nie oceniajmy zbyt pochopnie. Nawet najdroższa plomba potrafi wypaść, nie zależne jest to tylko od materiałów z których została założona, a podłoże... również jest ważne - a może ząbek plomby nie przyjął. Ja polecam.. i proszę się tak od razu nie zrażać i nie oceniać ludzi zbyt pochopnie....

Jestem zawiedziona podejsciem pani doktor do moich zębów, nie przywiązywała uwagi do tego co robi, w efekcie plomba wypadła po czterech dniach!!!! Nie wiem, czy bliskie sąsiedztwo ryneczku powoduje to, że dentystka zamiast skupic sie na leczeniu, to non stop plotkuje ze swoją pomocą. Tematy jak w maglu, nawet sie nasłuchałam o swoich sąsiadach. Porażka. Zero umiejętnosci, zero osobowości.