lekarz Aneta Hebda

2,2
2,6
1,8

TE wszystkie opinie to stek bzdur i kłamstw,pani doktór to osoba kompetentna z dużą wiedzą med i zaangażowaniem,a ludzie piszący te kalunie zasługują jedynie na pogardę

Brak słów. Oczernianie innych lekarzy jest sprzeczne z kodeksem etyki lekarskiej o czym pani doktor wydaje się zapomniała

Brak słów.

Nie wiem, dopiero dostalam leki. Ale zaszokowala mnie cena 250 zl i tyle samo za leki...

Trafilem do Pani doktor przypadkowo z racji ze dreczyl mnie bul i byla jedynym proktologiem w trojmiescie ktory mogl mnie pzryjac od reki. Pani doktor zrobila na mnie dobre wrazenie choc badanie byo bolesne in rectum. Zszokowala mnie cena wizyty 250 i fakt ze przepisala mi leki za 190 ktore koniecznie kazala mi wykupic w aptece na warszawskiej w gdyni. Oczywiscie umuwila mnie na nastepna wizyte i wspomiala ze leki mi troche pomoga a jak wydobrzeje to rozwazymy przy nastepnej wizycie opcje zabiegowe pozbycia sie mojego problemu na zawsze. Nastepnego dnia nic nie pomagalo i zadzwonilem do znajomej chirurg. Przedstawilem jej diagnoze a ona powiedziala mi ze to od razu trzeba operowac. Zabieg nie jest niczym wielkim ale czym szybciej go zrobie tym krocej bede sie meczyl i tym szybciej wroce do normalnego funkcjonowania i pracy. Zracji ze chirurdzy lubia ciac to stwierdzilem ze udam sie po kolejna opinie do drugiego proktolog. Kolejnego dnia mialem umuwiona juz wczesniej wizyte u dr.Wojciecha Czarzastego w przychodni na Chelmnie. Bul sie utrzymywal ale na poczatku nic mu nie muwilem o mojej diagnozie i wizycie u Pani doktor. Badanie bylo bezbolesne i bez in rectum z racji ze po obejrzeniu chorego miejsca od razu postawil diagnoze i to ta sama co Pani doktor Hebda. Poczym poinformowal ze jedyna obcja jest zabieg i to szybki bo moze nastapic pekniecie i niebespieczny wylew. Wtedy przyznalem sie mu do mojej pierwszej wizyty i powiedzial mi ze te leki moga w ciagu tygodnia tylko troche zlagodzic objawy i bul ale nie rozwiaza problemu. Musi skonczyc sie zabiegiem a gra na zwloke to duze ryzyko dla mojego zdrowia. Zdecydowalem si na natychmiastowy zabieg ktory byl swietnie wykonany i bolal mniej niz samo badanie in rectum u Pani doktor Hebdy. Za wizyte zaplacilem 100 a za zabieg z badaniem histopatologicznym 350. Leki od Pani hebdy za 190 trafily do kosza. Czuje sie naciagany przez Pania Hebde. Czuje ze jedyne do czego dazyla to zebym jak najczesciej przychodzil do nie na wizyty za 250 i wydawal krocie w jej ulubionej aptece. Wyglada na to ze i tak chiala mi zrobic ten sam zabieg tylko jak wydam w czesniej u niej troche pieniedzy (strach pomyslec ile kosztowal by u niej ten zabieg). Najbardziej przerazajace jest jedak to ze miala w powazaniu moja dlugotrwala perspektywe pozostania w bullu i niemoznosci powrotu do pracy zawodowej.

NIE POLECAM P HEBDY BYŁAM U NIEJ NO I POSTAWIŁA MI ZŁĄ DJAGNOZĘ ,ŻE MAM DUŻE HEMORIDY DO USUNIĘCIA ZAPŁACIŁAM 200ZŁ BRAK HIGIENY NIE ZMIENIA RĘKAWICZEK NAWET PISAŁA W RĘKAWICZKACH!!! POSZŁAM DO INNEGO PROKTOLOGA I OKAZAŁO SIĘ ,ŻE NIE MAM HEMORIDÓW!!!!!!