lekarz Aneta Jańczyk

Internista

Mam niedoczynnisc tarczycy - hashimoto. Niedawno odkryta wiec jeszcze nie bylam w temacie. Staralam sie o dziecko i ciagle nic. Jak poszlam do Pani Anetycto na wizycie wypytala o wszystko, dodawala otuchy i powiedziala ze nastepnym razem jest pewna ze widzimy sie w ciazy :) i faktycznie ustawila mi tak hormony, dawki naprzemienne ze sie udalo. Dziekuje i ciaze bede konsultowac tylko u Pani,chociaz terminy sa oblegane - co jest zrozumiale :) dziekuje tez za empatie i usmiech!

Niesamowite. Przyniosłam Pani doktor plik badań, które ewidentnie wskazywały na chorobę Hashimoto – co zresztą potwierdził inny endokrynolog, do którego udałam się tydzień po wizycie u Pani doktor. Podczas wizyty, na moje pytanie czemu poziomy hormonów są takie wysokie i przekraczają normy, pani doktor stwierdziła, że czasem tak bywa i już. Poza tym sprawiała wrażeniem osoby lekko nieobecnej, znudzonej i podirytowanej obecnością pacjenta w jej gabinecie.

Pani doktór oprócz wiedzy fachowej, bardzo miła i uczuciowa. Leżałem na Banacha po raz drugi na endokrynologii. Tym razem czułem się jakby opiekowała się mną rodzona córka. Dokładna, trafnie zdiagnozowała wreszcie moją chorobę, co potwierdziły specjalistyczne badania. Jestem już po operacji. Żyję i w 100 % dziękuję JEJ oraz Profesorowi i całemu personelowi.

Młody lekarz ale jakże uprzejma, delikatna. Dla mojej mamy to wzór. Żebym nie była jedyna córką, to czułabym sie o Pania Doktór zazdrosna. Potafiła otoczyć pacjęentkę prawdziwie domową opieką domową i zawodową. Wystarczyła kilkudniowa obseracja i potrafiła postawić diagnozę i zaczęła leczyć chorobę której nie rozpoznali lekarze przez całe pięć lat chodzenia po wielu specjalistach. Takich oddanych nie zmanierowanych lekarzy potzrebują Polacy. Dziękuję - Kazimiera Kazimierska

Dziękuję - Kazimiera Kazimierska