mgr Aneta Kalubamgr Aneta Kaluba - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

mgr Aneta Kaluba

Psycholog

Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!

Dodaj opinię Umów wizytę

Udzielam konsultacji psychologicznych stacjonarnie oraz online poprzez skypa. Zajmuję się poradnictwem, które służy rozwiązywaniu różnych trudnych sytuacji życiowych. Pracuję z osobami będącymi w kryzysie, mającymi niskie poczucie własnej wartości, przeżywającymi trudności w relacjach z bliskimi, z cierpiącymi na różnego rodzaju zaburzenia lękowe, depresyjne czy psychosomatyczne. Prowadzę warsztaty związane z wizerunkiem zewnętrznym, samooceną oraz obniżające negatywne emocje i stres.
Ukończyłam kurs Racjonalnej Terapii Zachowań co pozwala mi, na prowadzenie sesji z osobami które borykają się z: uzależnieniami, depresją, stanami lękowymi, natręctwami, mają problemy małżeńskie, obciążone są ciężką chorobą czy cierpią po stracie bliskiej osoby.
Absolwentka Uniwersytetu SWPS w Warszawie, ze specjalnością psychologia kliniczna oraz Psychosomatyki i Somatopsychologii studiów podyplomowych.
Zdobywałam doświadczenie w SPZ ZOZ Wola na Oddziale Dziennym Rehabilitacji Psychiatrycznej oraz w Bródnowskim Szpitalu Psychiatrycznym. Uczestniczyłam w konferencjach dotyczących zaburzeń osobowości oraz brałam udział w warsztatach na temat szeroko pojmowanego stresu, ze szczególnym uwzględnieniem rożnych sposobów radzenia sobie.

Publikacje:

1. http://natemat.pl/142905,co-zrobic-kiedy-malzenstwo-sie-rozpada-kilka-prostych-rad-na-poczatek
2. http://zwierciadlo.pl/psychologia/kiedy-odchodzi-czesc-nas-zycie-po-stracie-mamy
3. https://parenting.pl/dziecko-uzaleznione
4. http://zwierciadlo.pl/seks/milosc-w-sieci-kocha-lubi-szanuje-a-moze-zartuje
5. http://zwierciadlo.pl/psychologia/noworoczne-odchudzanie-hit-czy-kit
6. http://zwierciadlo.pl/psychologia/walentynki-w-pojedynke-jak-okazac-milosc-sobie
7. https://parenting.pl/czym-jest-zespol-aspergera

Wciąż poszukujesz "Psycholog Warszawa"?

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
ul.Długa 27 ( metro Ratusz Arsenał) , 00-236