lekarz Aneta Kornacka

Internista, Lekarz rodzinny

Najlepsza, tęskno mi za doktor,wiem,że taka kolej rzeczy....emerytura...Jej uśmiech,troska,serce pomagało leczyć pacjenta. Pani doktor Aneto,jeszcze raz dziękuję za 33 lata troski,pozdrawiam i życzę dobrego zdrowia. Adamowicz Ewa. Dziękuję

Najlepszy lekarz z jakim miałem kiedykolwiek do czynienia polecam. 100procent profesjonalizmu oraz bardzo szeroka wiedza

Pragnę podkreślić wysokie kompetencje dr Kornackiej oraz niezwykłą jej staranność i uważność w trakcie badania, nawet wówczas, gdy przychodziłam do gabinetu z najbardziej błahą sprawą. Zmieniłam, niestety, w 2013 roku lekarza rodzinnego (z powodu zmiany miejsca zamieszkania) i już zdążyłam zatęsknić za profesjonalizmem pani lekarz, która opiekowała się mną i rodzeństwem od początku lat dziewięćdziesiątych. Wystawiam zdecydowanie notę najwyższą. Dziękuję i pozdrawiam.