lekarz Aneta Krasoń

3,3
3,1
3,4
3,2

This was the most unprofessional doctor I have yet to experience. SHE SHOULD BE FIRED. SHE DOES NOT SPEAK GOOD ENOUGH ENGLISH TO CLAIM SHE SPEAKS ENGLISH IN A MEDICAL SETTING. The doctor delayed my appointment by 40mins. When I asked if my partner could join, she cut me off before I finished asking my question and said no. How did she know what I was to ask ?? She stated Coronavirus as the reason. When she accepted another patient in place of my appt time, I went downstairs to ...

This was the most unprofessional doctor I have yet to experience.

The doctor delayed my appointment by 40mins. When I asked if my partner could join, she cut me off before I finished asking my question and said no. How did she know what I was to ask ?? She stated Coronavirus as the reason. When she accepted another patient in place of my appt time, I went downstairs to see how long I would have to wait and my partner called me informing me that she was finally ready. He noted she RUDELY mentioned to the other people waiting that “now I'll make them late”! She was 40 MINS LATE TO MY EXAMINATION.

The whole appointment took less than 2 mins for a USG. She told me to lay down, pull my pants down (it had no underwear on). She never asked me to undress, she rushed me. She never discussed heart rate, never discussed or answered any questions I had, whatsoever. How can you properly do a USG examination in 2 minutes ??! She said there was one fetus, it was “alive” and that I was 7 weeks along and boom that was the end of the examination. When I asked her why the examination was so short when she spent 30+ mins with the two patients before me she started yelling at me for her to leave the examination room, literally yelling. She never personally gave me my photos of my USG. The photos themselves were terrible and not clear. The two photos she took were 30 seconds apart and that was the extent of the examination.

FIRE THIS TERRIBLE WOMAN!! Her behavior is deplorable and unacceptable. I broke down crying in the offices afterwards and have filed a formal complaint !!

AVOID LIKE THE PLAGUE !!! Find another doctor !!

Pani doktor to lekarz z gigantyczna wiedza ale przede wszystkim z wielka odwaga. Nie boi się podejmować trudnych decyzji. Autentycznie przejmuje się swoimi pacjentkami. A to ze czasem ja drażnią roszczeniowe albo mimozowate osoby... no cóż, ma prawo. Nie musi być uległa i sztucznie miła. Dla mnie najważniejsze, ze dzięki niej mam zdrowe dziecko, jestem zdrowa i czuje się zaopiekowana. Jeśli są opóźnienia w wizytach to naprawdę nie dlatego ze pani doktor sobie kawkę pije tylko dlatego, ze poświęca się w 200% innej pacjentce. Wiec trochę wyrozumiałości sfrustrowane panie! A ...

A ze usg trwa 5 minut? Jak jest się tak wybitnym specjalista to więcej czasu nie jest potrzebne! Widać albo nie widać. I tyle. Czego oczekujecie? Dobrej diagnozy czy głaskania po głowie? Ona staje na rzęsach żeby nas wszystkie przyjąć, żeby każdemu pomoc, umawia do siebie po trzy pacjentki na 1 godzine - sama tak umawia bo chce każdej choć na chwile zajrzeć żebyśmy nie musiały po 3 miesiące na badanie czekać. I zeby nam pomoc! Ja nie potrzebuje 20minut jeżdżenia usg zeby czuć się zbadana!
Chodziłam i na monitoring cyklu do niej i prowadziłam ciąże i ciagle chodzę bo ufam jej bezgranicznie. Dziękuje Pani doktor, ze Pani jest dla nas!

Najgorszy ginekolog u jakiego byłam. Najważniejsze badanie ciążowe Usg 1 trymestru z testem Pappa wykonane niechlujnie w 2 minuty! Pani doktor nawet na sekundę nie odwróciła monitora, żebym mogła zobaczyc dziecko. Kazała mi się cieszyć, ze jest zdrowe. Nie wiem po co robi się test Pappa skoro z całą pewnością po samym błyskawicznym usg można to stwierdzić. Po wejściu do gabinetu poinformowałam panią Krasoń, ze w poprzedniej ciąży zdiagnozowano u mojego dziecka letalną wadę serca, która się niestety potwierdziła. Zależało mi, aby dodatkowo skupiła się na anatomii serca, ponieważ wrodzone wady można już zdiagnozować po raz pierwszy w tym usg.
Jej zaangażowanie w badanie było poniżej jakiegokolwiek standardu. Nie wspominając już o oburzającym zachowaniu po złożeniu przeze mnie reklamacji dotyczącej wiarygodności wykonanego usg. Lekarz bardzo nieprofesjonalny, nie potrafiący zapanować nad emocjami.
W odpowiedzi od kierownika kliniki dostałam zapewnienie, ze pani doktor to wybitna specjalistka, która w tak krótkim czasie( 10 razy szybciej niż każdy inny doświadczony ginekolog z tym samym certyfikatem) potrafi wykonać badanie bez obniżenia jego wartości merytorycznej. Mało tego, pani doktor tłumaczy, ze badanie usg nie może trwać dłużej ze względu na szkodliwość dla płodu! SZOK!!!
Podsumowując, wyrzucone pieniądze, dodatkowy niepotrzebny stres w ciąży oraz brak wiarygodnego wyniku testu Pappa.
Badanie oczywiście musiałam powtórzyć u innego sprawdzonego ginekologa. Samo usg trwało tym razem 30 minut. Oczywiście parametry i wiek ciąży znacząco różnił się od usg wykonanego przez doktor Krasoń. NIE POLECAM!

Po przeczytaniu opinii byłam sceptycznie nastawiona do wizyty, ale w zupełności nie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Na badanie 11-13 tydzień ciąży zapisałam się jak się okazało za wcześnie, (dzieciątko było za malutkie co Pani potwierdziła na krótkim usg), więc zostałam poproszona o wizytę za 1-2 tygodnie. Na wizycie Pani powiedziała, abym położyła się tak, żeby widzieć monitor, na którym będzie pokazywała co widzi. Wszystko było omawiane i pokazywane - co jest badane i co widać, łącznie z biciem serduszka na głos. Nie mam do badania żadnych zastrzeżeń. Zapytana o test PAPPA, dostałam informację, że jest taka możliwość, ale będzie to to samo badanie + krew i wyliczenie statystyki. Pani doktor była bardzo uprzejma, choć przyznam, że nastawiałam się na szybkie i masowe odprawienie. Badanie było z LUX MED, trwało ok 15 minut.

Na moje nieszczęście wybrałam wizytę u tej pani.. Na wizytę zapisałam się gdy dowiedziałam się ze jestem w ciąży, dodam ze to moja pierwsza ciąża. Nie miałam pojęcia kiedy powinnam zgłosić się do lekarza, wiec znalazlam informacje w internecie ze w 6 tc, wiec tak zrobiłam. Na początku wizyty powiedziałam o tym dr Krasoń i już widziałam bardzo duże niezadowolenie. USG trwało chyba 5 sekund, po czym usłyszałam „tak jak myślałam, nic nie widać”. No moje pytanie, czy powinnam się martwić, czy może jest to normalne na tym etapie ciąży, usłyszałam żebym leczyła się w internecie jak te wszystkie głupie panie, skoro w internecie wyczytałam ze to już czas na wizytę.
Faktycznie, może pośpieszyłam się z wizyta, ale mogłam zostać o tym poinformowana w inny sposób. Ktoś taki nie powinien być lekarzem, bo lekarz oprócz wiedzy powinien mieć w sobie odrobine przyzwoitości. Wizyta kosztowała mnie dwa dni stresu i nieprzespana noc, dopóki nie trafiłam na lekarza, który wszystko mi wytłumaczył.

To już drugi lekarz w tym serwisie, który ma ogrom negatywnych opinii z którymi muszę się w 100% nie zgodzić. Do Pani doktor trafiłam kiedy odstawiłam antykoncepcję doustną i kompletnie rozregulował mi się cykl. Zawsze zapierałam się rękoma nogami przed kobietami ginekologami, ale kiedy mój ukochany ginekolog przeszedł na emeryturę, a karta enel-medu nadal była opłacana postanowiłam, że czas na zmiany. Dotarłam pod gabinet 20 minut za wcześnie i grzecznie czekałam. po mnie przyszła pacjentka z wizyty wcześniejszej lekko spóźniona i zziajana i została zaproszona uprzejmie do gabinetu. Kiedy weszłam do gabinetu Pani doktor wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie. Zebrała obszerny wywiad, wypytała chyba o wszystko o co można było wypytać, zapytała co mnie sprowadza, co niepokoi itd. Była pierwszym lekarzem, która dała mi skierowanie na badania krwi przed przepisaniem antykoncepcji, pierwszym, która dała mi skierowanie na usg piersi i pierwszym, po moim stałym lekarzu, do którego mam pełne zaufanie. Osobiście przeprowadziła usg 'dowcipne' tego samego dnia mimo, iż przyjmowała tylko do pewnej godziny i miała komplet pacjentów. Znalazła dodatkowy czas, żeby mnie jeszcze wcisnąć na badanie i nadal była bardzo miła i uśmiechała się serdecznie. Zdiagnozowała u mnie policystyczne jajniki, opisała dokładnie przypadłość, mówiła o konsekwencjach, leczeniu, ewentualnym zajściu w ciążę i nie zostawiła żadnego dodatkowego pytania bez odpowiedzi, jak również nie zbyła mnie żadnym złośliwym czy też nieprzyjemnym tekstem. DLatego tak trudno mi uwierzyć, w komentarze, które tutaj czytam. Wizyta była w ramach pakietu, więc nie mogła liczyć na dodatkowe pieniądze, a mimo to czułam się naprawdę 'dopieszczona'. Chyba czasem na 'opryskliwość' lekarzy trzeba patrzeć z przymrużeniem oka i pamiętać, że są ludźmi, a nie maszynami i mogą odczuwać zmęczenie i miewać gorsze dni.

Niestety, ale pożałowałam, że kiedyś byłam u tej lekarki na wizycie. Wykonywałam u niej pierwsze USG potwierdzające czy w ogóle zaszłam w ciążę i tutaj jeszcze nie mam nic do zarzucenia. Jednak umówiłam się do tej pani również na wizytę kontrolną po wykonaniu podstawowych badań (krew, mocz) i niestety, stwierdziła, że wszystko jest ok. A nie było. Nie zwróciła uwagi na fakt, że w moczu sporo jest bakterii, nie zleciła żadnych dalszych badań w tym kierunku, nie zaleciła leczenia. Poza tym glukoza na czczo wyszła odrobinę za wysoka, ale już wtedy powinna mi zlecić badania z obciążeniem glukozą i później skierować do diabetologa. A na wizycie stwierdziła, że wszystkie badania wyszły w normie i na tym się skończyło. Nie polecam.

Byłam u Pani Doktor na usg ciąży 28-32 tygodnia. Było to kolejne usg, ponieważ dziecko nie chciało wszystkiego pokazać na poprzednim. Mimo to Pani Doktor sprawdziła wszystko dokładnie jeszcze raz, a nie tylko brakujące elementy. Poświęciła mi dużo czasu na badanie, bo dziecko jest w trudnym do oceny położeniu. Bardzo miła i kompetentna osoba. Wizyta w Lux Med. Polecam!

Pani doktor robiła mi USG I trymestru (wczesna ciąża) i ogólne wrażenie było takie, że wszystko musiało być zrobione..szybko. Pani doktor sprawiała wrażenie osoby śpieszącej się, nie mającej czasu. To przecież nie "fabryka".. Pierwsze zdanie przy USG brzmiało "ale tu nic nie ma" - proszę sobie wyobrazić stres, które te słowa wywołały.. Doktor stwierdziła pęcherzyk ciążowy, ale bez ciałka żółtego i zaleciła kontrolę za 2 tygodnie. I teraz pacjentka nie wie czy to dobrze czy źle, czy to puste jajo płodowe czy norma na tym etapie, czy się martwić czy ...

Pierwsze zdanie przy USG brzmiało "ale tu nic nie ma" - proszę sobie wyobrazić stres, które te słowa wywołały.. Doktor stwierdziła pęcherzyk ciążowy, ale bez ciałka żółtego i zaleciła kontrolę za 2 tygodnie. I teraz pacjentka nie wie czy to dobrze czy źle, czy to puste jajo płodowe czy norma na tym etapie, czy się martwić czy nie.. Brak doinformowania pacjentki wywołał niepotrzebny stres, a kobieta w ciąży, szczególnie w pierwszej, oczekuje dokładnych informacji, bo wszystko jest dla niej nowe i niewiadome. Może doktor miała zły dzień, ale mimo wszystko wrażenie pozostało niezbyt przyjemne.

Wizyta bardzo miła, rzeczowa i profesjonalna. Podczas wizyty czułam się zaopiekowana i spokojna - Pani Doktor pokazała monitor z maluszkiem i wszystko dokładnie objaśniła. Serdecznie polecam.