lekarz Aneta Krasoń

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

2,8
3,1
2,8

Pani doktor prowadziła moją ciążę w enel medzie w Blue City i jest najwspanialszym lekarzem jakiego znam, niezgadzam się z negatywnymi opiniami, trafiłam do Pani doktor w 6 tygodniu ciąży ze skierowaniem ,na Usg był pęcherzyk ciążowy ale było za wcześnie więc Pani doktor wyznaczyła kolejną wizytę za dwa tygodnie i uspokoiła żeby się nie martwić bo według niej wszystko jest ok, na kolejnej wizycie biło już serduszko, Pani doktor potwierdziła, że wszystko jest w porządku i z uśmiechem serdecznie pogratulowała, przy Usg genetycznym pytałam o test pappa wszystko nam wytłumaczyła i stwierdziła że nie ma takiej potrzeby bo wszystko jest w porządku a to badanie to tylko statystyki, na podstawie wyników badań, wywiadu i bardzo dokładnego Usg stwierdziła że markerów wad genetycznych nie ma. Nie było też żadnego problemu żeby Pani doktor jednocześnie prowadziła ciążę i robiła Usg. Na każdej wizycir zlecała wszystkie potrzebne badania, sama wyznaczała i zapisywała na kolejne terminy tak żeby Usg i kontrola były tego samego dnia zaraz po sobie. Badania zawsze wykonane perfekcyjnie, wywiad zebrany bardzo szczegółowo. Ze względu na drobną wadę serca w rodzinie Pani doktor zaleciła i wykonała echo serca dziecka badanie trwało ponad pół godziny, dostaliśmy ok 30 zdjęć, wszystko Pani doktor tłumaczyła. Zawsze z uśmiechem i cierpliwością odpowiadała na każde moje głupie pytanie a było ich mnóstwo. Jest to lekarz z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem. Dodam ze na początku ciąży pojawiły się u mnie lekkie komplikacje ciążowe i po wizycie w szpitalu przyszłam do Pani doktor na kontrolę która powtórzyła bardzo dokładnie badania, uspokoiła i wytlumaczyla zalecenia czego w szpitalu lekarz niezrobil. Pani doktor nawet pilnowała mojej wagi i diety. Jest to lekarz z bardzo dużym poczuciem humoru, może troszkę sarkastycznym ale mi to bardzo odpowiada a jak trzeba opieprzyć to, to zrobi ale zawsze w żartobliwy sposób, nigdy nie poczułam się urażona wręcz przeciwnie czułam że to tylko dla mojego i dziecka dobra. Na każdej wizycie Pani doktor pytała co tam u nas słychać, chwilkę rozmawialiśmy i żartowaliśmy z różnych sytuacji, wogole nie związanych z ciąża, przypominała żeby wybrac przychodnie i położną. Pani doktor poleciła szpital z 3 stopniem referencyjnosci i oddziałem neonatologicznym, tak na wszelki wypadek ze względu na te początkowe problemy i był to bardzo dobry wybór, Panią doktor w szpitalu znają i cenią a ja miałam bardzo udany poród. Faktycznie kobiety które są przewrażliwione na swoim punkcie, nie znają się na żartach i oczekują od lekarza głaskania i sztucznych uśmiechów mogą się rozczarować ale jak dla mnie atmosfera w gabinecie była zawsze super. Pani doktor to wybitny i ceniony specjalista,wie co mówi i warto stosować się do jej zaleceń. Oby więcej takich lekarzy którym zależy przede wszystkim na zdrowiu pacjenta.
Z całego serca polecam. Pozdrawiam Panią doktor i za wszystko dziękujemy razem z naszą zdrową córeczką :-)

Trafiłam do Pani Doktor we wczesnej ciąży. Już na samym początku Pani Doktor dosłownie opryskliwym tonem pytała kto mi wypisał skierowanie na usg (na zasadzie, że było to bezpodstawne). Po tym, w stresie i niepokoju podczas rozmowy zwróciłam się raz do niej per Pani, bez "Doktor". Jakie było oburzenie, że nie zwracam się do niej "PANI DOKTOR", tak jak należy i co ja sobie wyobrażam. Po pierwsze to było niezamierzone, zresztą nie pamiętam, żeby któryś lekarz robił o to problemy. Natomiast Pani Doktor mówiła do mnie w ten sposób "rozbierze się!". Kolejna sprawa, zero szacunku do kobiety. To jest moja 1 ciąża, naprawdę wielu rzeczy nie wiem, ale wrzeszcząc na mnie, że jest za wcześnie na usg i na pewno nic nie będzie widać, to nic nie pomoże. Stwierdziła, że dała mi kubeł zimnej wody i mam nauczkę. Nie wiem jaką, chyba taką, żeby więcej razy do niej nie przychodzić. Na badaniu faktycznie nic nie było widać, więc Pani Doktor wydarła się, że "przecież mówiła". Badanie trwało jakieś 10 sekund. Pani Doktor zaczęła jakieś dziwne gadki, że my młode to wszystko wyczytamy w internecie i się same diagnozujemy, że nam się poprzewracało. Jak zaczęłam z Panią Doktor dyskutować, żeby nie generalizowała, bo sobie nie życzę, każdy przypadek ciąży jest inny, o dziwo zmieniła front. Poza tym powiedziała, że 1 badanie powinno być za kilka tygodni (to jeszcze rozumiem) i uwaga.. pod żadnym pozorem nie powinnam iść na Beta HCG!!!! Ponieważ? To za wcześnie. Nie chciała słuchać tłumaczenia (mam silne migreny, biorę leki i w tak wczesnej ciąży to bardzo ważne czy się je bierze czy nie). Oczywiście nie posłuchałam tej Pani, ze względu na 0 zaufanie, które miałam do niej po wizycie. Beta wyszła oczywiście pozytywna, 5 tydzień. Odradzam i jeszcze raz odradzam i przestrzegam. Ja wyszłam z gabinetu ze łzami w oczach i w ogromnym strachu, jakbym coś zrobiła. Po prostu przykro mi, że pacjentki są tak traktowane. Czytałam wcześniejsze komentarze i stwierdziłam, że to nie jest 1 raz u tej Pani.

This was the most unprofessional doctor I have yet to experience. SHE SHOULD BE FIRED. SHE DOES NOT SPEAK GOOD ENOUGH ENGLISH TO CLAIM SHE SPEAKS ENGLISH IN A MEDICAL SETTING. The doctor delayed my appointment by 40mins. When I asked if my partner could join, she cut me off before I finished asking my question and said no. How did she know what I was to ask ?? She stated Coronavirus as the reason. When she accepted another patient in place of my appt time, I went downstairs to ...

This was the most unprofessional doctor I have yet to experience.

The doctor delayed my appointment by 40mins. When I asked if my partner could join, she cut me off before I finished asking my question and said no. How did she know what I was to ask ?? She stated Coronavirus as the reason. When she accepted another patient in place of my appt time, I went downstairs to see how long I would have to wait and my partner called me informing me that she was finally ready. He noted she RUDELY mentioned to the other people waiting that “now I'll make them late”! She was 40 MINS LATE TO MY EXAMINATION.

The whole appointment took less than 2 mins for a USG. She told me to lay down, pull my pants down (it had no underwear on). She never asked me to undress, she rushed me. She never discussed heart rate, never discussed or answered any questions I had, whatsoever. How can you properly do a USG examination in 2 minutes ??! She said there was one fetus, it was “alive” and that I was 7 weeks along and boom that was the end of the examination. When I asked her why the examination was so short when she spent 30+ mins with the two patients before me she started yelling at me for her to leave the examination room, literally yelling. She never personally gave me my photos of my USG. The photos themselves were terrible and not clear. The two photos she took were 30 seconds apart and that was the extent of the examination.

FIRE THIS TERRIBLE WOMAN!! Her behavior is deplorable and unacceptable. I broke down crying in the offices afterwards and have filed a formal complaint !!

AVOID LIKE THE PLAGUE !!! Find another doctor !!

Trafiłam do pani Anety Krasoń przez przypadek - była pierwszym lekarzem, do którego udało mi się umówić na wizytę w Lux Med po tym jak test ciążowy dał pozytywny wynik. Pierwsze wrażenie było ok, pomimo tego, że nie zgodziła się dać skierowania na beta hcg (moja poprzednia ciąża była pozamaciczna, dwukrotne sprawdzenie beta hcg daje wiedzę o tym czy tak wczesna ciąża rozwija się prawidłowo) oraz skierowała mnie na usg zbyt wcześnie. Po kolejnej wizycie uznałam, że dam jej kredyt zaufania. Niestety następujące sytuacje i aspekty zmotywowały mnie do zmiany lekarza prowadzącego: 1. Na każdej wizycie zdawała się nie mieć pojęcia z kim rozmawia, tak jakby nie zajrzała do dokumentacji medycznej żeby chociaż mieć pojęcie w którym tygodniu ciąży jestem. 2. Uznała, że mam infekcje intymną, mimo że nic na nią nie wskazywało, nie potwierdziła jej również badaniem papierkiem lakmusowym. Dwóch innych lekarzy ginekologów nie znalazło żadnej infekcji intymnej. 3. Nie zauważyła/zignorowała problem w wyniku poziomu glukozy we krwi (tzw krzywa cukrowa). Opisała wynik jako w granicach normy labolatoryjnej. Inny lekarz oraz dietetyk na podstawie wyniku badania oraz przeprowadzonego wywiadu niezależnie uznali, że trafiła mi się hipoglikemia reaktywna i zalecili odpowiednią dietę. 4. Na każdej wizycie (co druga wizyta to była konsultacja telefoniczna.) była średnio przytomna i zaspana. Rozumiem, że zawód lekarza wymaga dużego wysiłku. Natomiast należy się zastanowić nad sobą jeżeli zmęczenie wpływa na jakość prowadzonej wizyty. Podsumowując, nie polecam pani Anety Krasoń do prowadzenia ciąży. Nie czułam się zaopiekowana oraz nie zaufałam pani doktor jako specjalistce w swojej ddziedzinie. Jestem jeszcze przed porodem i mam obecnie obawy czy dwa badania usg, które wykonała są wykonane z pełną starannością.

Pani doktor to lekarz z gigantyczna wiedza ale przede wszystkim z wielka odwaga. Nie boi się podejmować trudnych decyzji. Autentycznie przejmuje się swoimi pacjentkami. A to ze czasem ja drażnią roszczeniowe albo mimozowate osoby... no cóż, ma prawo. Nie musi być uległa i sztucznie miła. Dla mnie najważniejsze, ze dzięki niej mam zdrowe dziecko, jestem zdrowa i czuje się zaopiekowana. Jeśli są opóźnienia w wizytach to naprawdę nie dlatego ze pani doktor sobie kawkę pije tylko dlatego, ze poświęca się w 200% innej pacjentce. Wiec trochę wyrozumiałości sfrustrowane panie! A ...

A ze usg trwa 5 minut? Jak jest się tak wybitnym specjalista to więcej czasu nie jest potrzebne! Widać albo nie widać. I tyle. Czego oczekujecie? Dobrej diagnozy czy głaskania po głowie? Ona staje na rzęsach żeby nas wszystkie przyjąć, żeby każdemu pomoc, umawia do siebie po trzy pacjentki na 1 godzine - sama tak umawia bo chce każdej choć na chwile zajrzeć żebyśmy nie musiały po 3 miesiące na badanie czekać. I zeby nam pomoc! Ja nie potrzebuje 20minut jeżdżenia usg zeby czuć się zbadana!
Chodziłam i na monitoring cyklu do niej i prowadziłam ciąże i ciagle chodzę bo ufam jej bezgranicznie. Dziękuje Pani doktor, ze Pani jest dla nas!

Dr n. med. Aneta Krasoń w dniu 6 października 2021r. odmówiła wykonania badania USG z tv do 10 tygodnia. Badanie miało na celu potwierdzić ciążę. W związku z tą sytuacją udałam się do na prywatną wizytę (Nie NFZ) wraz z moim partnerem i ojcem dziecka. Pomimo przybycia o czasie, pod gabinetem musieliśmy czekać. Partner porusza się na Po kilku minutach z gabinetu wyszła Pani Krasoń przekazując dokumentację mężczyźnie badanej pacjentki. Zauważyliśmy z jej tonu głosu, że drwiła z mężczyzny, który nie rozumiał zbyt wiele w języku polskim. Po skończonej rozmowie ...

Po skończonej rozmowie zwróciła się do mnie i zaprosiła do pokoju bez "osoby towarzyszącej".
Zwróciłam jej uwagę, ze to nie jest moja osobą towarzysząca tylko ojciec dziecka. Na to odpowiedziała, że marnuję jej czas i że nie wykona badania. Na dalsze argumenty, że to pierwsza ciąża i nie wyobrażam sobie żeby nie było przy nim ojca dziecka, oraz zapewnienia że oboje jesteśmy zdrowi i mierzyliśmy sobie temperaturę przy recepcji, Pani Krasoń odpowiedziała, z zadufaniem: czy nie uznaję autorytetów?! Decyduje się Pani bo nie mam czasu! Czym doprowadziła mnie do zdenerwowania i do płaczu w prywatnej przychodni.

W wyniku postawy Pani Krasoń, straciłam możliwość wykonania pierwszego badania długo wyczekiwanej ciąży oraz skierowanie w ramach pakietu i pieniądze.

Nadmieniam, ze nie jest dopuszczalne stawianie pacjenta przez lekarza w takiej sytuacji bezpośrednio przed stresującym i nie komfortowym badaniem.

Stanowczo odradzam wizyt u tego lekarza, który nie szanuje pacjentów i doprowadza do silnego stresu osobę w ciąży.

Najgorszy ginekolog u jakiego byłam. Najważniejsze badanie ciążowe Usg 1 trymestru z testem Pappa wykonane niechlujnie w 2 minuty! Pani doktor nawet na sekundę nie odwróciła monitora, żebym mogła zobaczyc dziecko. Kazała mi się cieszyć, ze jest zdrowe. Nie wiem po co robi się test Pappa skoro z całą pewnością po samym błyskawicznym usg można to stwierdzić. Po wejściu do gabinetu poinformowałam panią Krasoń, ze w poprzedniej ciąży zdiagnozowano u mojego dziecka letalną wadę serca, która się niestety potwierdziła. Zależało mi, aby dodatkowo skupiła się na anatomii serca, ponieważ wrodzone wady można już zdiagnozować po raz pierwszy w tym usg.
Jej zaangażowanie w badanie było poniżej jakiegokolwiek standardu. Nie wspominając już o oburzającym zachowaniu po złożeniu przeze mnie reklamacji dotyczącej wiarygodności wykonanego usg. Lekarz bardzo nieprofesjonalny, nie potrafiący zapanować nad emocjami.
W odpowiedzi od kierownika kliniki dostałam zapewnienie, ze pani doktor to wybitna specjalistka, która w tak krótkim czasie( 10 razy szybciej niż każdy inny doświadczony ginekolog z tym samym certyfikatem) potrafi wykonać badanie bez obniżenia jego wartości merytorycznej. Mało tego, pani doktor tłumaczy, ze badanie usg nie może trwać dłużej ze względu na szkodliwość dla płodu! SZOK!!!
Podsumowując, wyrzucone pieniądze, dodatkowy niepotrzebny stres w ciąży oraz brak wiarygodnego wyniku testu Pappa.
Badanie oczywiście musiałam powtórzyć u innego sprawdzonego ginekologa. Samo usg trwało tym razem 30 minut. Oczywiście parametry i wiek ciąży znacząco różnił się od usg wykonanego przez doktor Krasoń. NIE POLECAM!

Po przeczytaniu opinii byłam sceptycznie nastawiona do wizyty, ale w zupełności nie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Na badanie 11-13 tydzień ciąży zapisałam się jak się okazało za wcześnie, (dzieciątko było za malutkie co Pani potwierdziła na krótkim usg), więc zostałam poproszona o wizytę za 1-2 tygodnie. Na wizycie Pani powiedziała, abym położyła się tak, żeby widzieć monitor, na którym będzie pokazywała co widzi. Wszystko było omawiane i pokazywane - co jest badane i co widać, łącznie z biciem serduszka na głos. Nie mam do badania żadnych zastrzeżeń. Zapytana o test PAPPA, dostałam informację, że jest taka możliwość, ale będzie to to samo badanie + krew i wyliczenie statystyki. Pani doktor była bardzo uprzejma, choć przyznam, że nastawiałam się na szybkie i masowe odprawienie. Badanie było z LUX MED, trwało ok 15 minut.

Całkowicie zgadzam się z Panią Izabela. Z Panią Doktor miałam do czynienia przy obu ciążach, pierwsza poroniona. Panią Doktor poznałam od bardzo dobrej strony, kobieta empatyczna, konkretna, autentyczna i przede wszystkim znakomity specjalista. Każda wizyta jest rzeczowa, Pani Doktor skrupulatnie opowiada o przebiegu badania (USG). Pani Doktor z pewnością jest ceniona w swoim środowisku zawodowym, ponieważ będąc na wizycie ginekologicznej - Lekarz widząc, kto wykonuje USG stwierdził, że mogę być spokojna jeżeli jestem w rękach Pani Doktor Krasoń. Nie mogę zgodzić się z negatywnymi opiniami, ponieważ rolą Pani Doktor nie ...

Całkowicie zgadzam się z Panią Izabela.
Nie mogę zgodzić się z negatywnymi opiniami, ponieważ rolą Pani Doktor nie jest obdarowywanie pacjentek sztucznym uśmiechem tylko opieka nad Tobą i Twoim maluszkiem, a w tym jest wybitna.

Niestety z przykrością muszę wystawić negatywną opinię. Na wejściu do gabinetu P. Doktor z 5 razy kazała mi poprawic maseczke aż po sam nos, gdy już zakrylam dalej twierdziła, ze jest za mało zasłonięty. Jestem w pierwszej ciąży i to właśnie u Pani doktor miałam robione USG gdzie powinnam dowiedziec się płci dziecka. Poprosiłam ją żeby napisała mi na kartce czy jest to chłopiec czy dziewczynka bo z tego powodu chcemy zrobić impreze okolicznosciowa gdzie wszyscy jednocześnie dowiemy się płci. Niestety.. to było zbyt ciezkie zadanie dla pani doktor, mało tego nie chciała mi wykonac badania tylko poszła po panią dyrektor, której niestety nie zastała na miejscu. Gdy w końcu zdecydowała wykonac badanie nawet słowem się nie odezwała np czy dziecko jest zdrowe. A gdy zapytałam czy mogę zobaczyć na monitorze jak wyglada dziecko to usłyszałam, ze mam jej nie przeszkadzać w wykonywaniu badania. Nawet nie mogłam poprosic narzeczonego żeby zobaczył choć na chwile ekran monitoru. Nie wiem skąd tyle niechęci do Pani doktor ale nikomu nie polecam!