lekarz Aneta Krasoń

2,7
2,8
2,9
2,7

Bardzo niekompetentna Pani doktor, z całego serca nie polecam, a tym bardziej przyszłym Mamom. Na wizycie stracony tylko czas i niepotrzebne nerwy.

Nie wiem skąd takie negatywne opinie na doktor Krasoń. Byłam już u tej Pani dwa razy na USG ciążowym i za każdym razem zbadała dziecko bardzo dokładnie. Mówiła o wszystkich szczegółach które widziała podczas badania. To jest naprawdę lekarz z powołania z olbrzymią wiedza. Niektórzy chyba pomylili gabinety, idąc do lekarza oczekują przyjacielskiej rozmowy. Jest konkretna, ale przy tym nie odczułam żeby była niemiła tak jak się tutaj to zarzuca. Ja na pewno udam sie jeszcze do doktor na kolejne USG. Nie bez powodu ma mnóstwo pacjentek :) Pozdrawiam

Nie bez powodu ma mnóstwo pacjentek :)
Pozdrawiam

Very bad doctor. Strongly not recommended. She is very unprofessional and aggressive with patients!!!

Również nie polecam tej Pani doktor. Dokaldnie znam swoją historię chorób i wiem do czego dążę. Na wywiadzie nawet nie chciała zobaczyć moich wyników z poprzednich badan. A przy endometriozie uważam, że lekarz powinien przejrzeć chociażby wypisy z zabiegów. Przyszłam, żeby pomogła zajść w ciążę a odesłała z kwitkiem i kolejnym usg które nic nie wnosi.

Drogie Panie i potencjalni pracodawcy, przestrzegam was przed p.Anetą Krasoń. W prywatnej przychodni (Enel-Med) przyjmuje kogo chce i kiedy chce (niezależnie od zapisów), z pogardą informuje że jej znajoma wejdzie przed umówioną na konkretną godzinę kobietą w ciąży "co ją interesuje że kobieta w ciąży będzie czekać". Na recepcji okazuje się, że w systemie opóźniona wizyta lekarska już trwa chociaż nie zostałam zaproszona do gabinetu (typowe oszustwo). Kobieta z syndromem boga, na wiadomość że zamierzam napisać oficjalną skargę odmawia wykonania badania i rozemocjowana odpycha wózek z dzieckiem (!!!) na korytarzu. ...

Drogie Panie i potencjalni pracodawcy,

przestrzegam was przed p.Anetą Krasoń. W prywatnej przychodni (Enel-Med) przyjmuje kogo chce i kiedy chce (niezależnie od zapisów), z pogardą informuje że jej znajoma wejdzie przed umówioną na konkretną godzinę kobietą w ciąży "co ją interesuje że kobieta w ciąży będzie czekać". Na recepcji okazuje się, że w systemie opóźniona wizyta lekarska już trwa chociaż nie zostałam zaproszona do gabinetu (typowe oszustwo). Kobieta z syndromem boga, na wiadomość że zamierzam napisać oficjalną skargę odmawia wykonania badania i rozemocjowana odpycha wózek z dzieckiem (!!!) na korytarzu. Spotkanie z Panią Krasoń to jedna z najbardziej absurdalnych i stresujących sytuacji w moim życiu. Przestrzegam wszystkich i potwierdzam wszystkie wcześniejsze negatywne komentarze. Lepiej uczyć się na błędach innych i unikać niepotrzebnych stresów w ciąży.

Byłam u Pani dr na usg I trymestru i nie mam żadnych zastrzeżeń do wizyty. Nie było problemu abym weszła z mężem, dr wszystko dokładnie opisała i wyjaśniła, była przy tym bardzo uprzejma. Polecam i bardzo chętnie wrócę na kolejną wizytę

Nie wiem skąd te negatywne opinie, nie warto tego czytać, sama czytałam i miałam strach przed wizytą ale niepotrzebnie. Jestem zadowolona z wizyt u Pani doktor Krasoń, byłam 3 razy na usg i 1 raz na wizycie, nie mam nic do zarzucenia, Pani doktor zawsze była miła i odpowiadała na pytania, podczas badania usg bez problemu może przebywać mąż. Polecam.

Pani Doktor prowadziła mi dwie ciąże, zawsze miła, uśmiechnięta a co najważniejsze kompetentna. Bardzo dobry specjalista.. polecam

Naprawdę nie polecam, była to najgorsza wizyta u lekarza w całym moim życiu. Jedyne czego żałuję to tego, że nie wyszłam

Gorąco ODRADZAM. Bardzo niesłowna lekarka, nagminnie odwołuje lub przesuwa wizyty. Nigdy więcej, szkoda czasu i nerwów.