lekarz Aneta Krasoń

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

3,7
3,6

Pani doktor to lekarz z gigantyczna wiedza ale przede wszystkim z wielka odwaga. Nie boi się podejmować trudnych decyzji. Autentycznie przejmuje się swoimi pacjentkami. A to ze czasem ja drażnią roszczeniowe albo mimozowate osoby... no cóż, ma prawo. Nie musi być uległa i sztucznie miła. Dla mnie najważniejsze, ze dzięki niej mam zdrowe dziecko, jestem zdrowa i czuje się zaopiekowana. Jeśli są opóźnienia w wizytach to naprawdę nie dlatego ze pani doktor sobie kawkę pije tylko dlatego, ze poświęca się w 200% innej pacjentce. Wiec trochę wyrozumiałości sfrustrowane panie! A ...

A ze usg trwa 5 minut? Jak jest się tak wybitnym specjalista to więcej czasu nie jest potrzebne! Widać albo nie widać. I tyle. Czego oczekujecie? Dobrej diagnozy czy głaskania po głowie? Ona staje na rzęsach żeby nas wszystkie przyjąć, żeby każdemu pomoc, umawia do siebie po trzy pacjentki na 1 godzine - sama tak umawia bo chce każdej choć na chwile zajrzeć żebyśmy nie musiały po 3 miesiące na badanie czekać. I zeby nam pomoc! Ja nie potrzebuje 20minut jeżdżenia usg zeby czuć się zbadana!
Chodziłam i na monitoring cyklu do niej i prowadziłam ciąże i ciagle chodzę bo ufam jej bezgranicznie. Dziękuje Pani doktor, ze Pani jest dla nas!

To już drugi lekarz w tym serwisie, który ma ogrom negatywnych opinii z którymi muszę się w 100% nie zgodzić. Do Pani doktor trafiłam kiedy odstawiłam antykoncepcję doustną i kompletnie rozregulował mi się cykl. Zawsze zapierałam się rękoma nogami przed kobietami ginekologami, ale kiedy mój ukochany ginekolog przeszedł na emeryturę, a karta enel-medu nadal była opłacana postanowiłam, że czas na zmiany. Dotarłam pod gabinet 20 minut za wcześnie i grzecznie czekałam. po mnie przyszła pacjentka z wizyty wcześniejszej lekko spóźniona i zziajana i została zaproszona uprzejmie do gabinetu. Kiedy weszłam do gabinetu Pani doktor wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie. Zebrała obszerny wywiad, wypytała chyba o wszystko o co można było wypytać, zapytała co mnie sprowadza, co niepokoi itd. Była pierwszym lekarzem, która dała mi skierowanie na badania krwi przed przepisaniem antykoncepcji, pierwszym, która dała mi skierowanie na usg piersi i pierwszym, po moim stałym lekarzu, do którego mam pełne zaufanie. Osobiście przeprowadziła usg 'dowcipne' tego samego dnia mimo, iż przyjmowała tylko do pewnej godziny i miała komplet pacjentów. Znalazła dodatkowy czas, żeby mnie jeszcze wcisnąć na badanie i nadal była bardzo miła i uśmiechała się serdecznie. Zdiagnozowała u mnie policystyczne jajniki, opisała dokładnie przypadłość, mówiła o konsekwencjach, leczeniu, ewentualnym zajściu w ciążę i nie zostawiła żadnego dodatkowego pytania bez odpowiedzi, jak również nie zbyła mnie żadnym złośliwym czy też nieprzyjemnym tekstem. DLatego tak trudno mi uwierzyć, w komentarze, które tutaj czytam. Wizyta była w ramach pakietu, więc nie mogła liczyć na dodatkowe pieniądze, a mimo to czułam się naprawdę 'dopieszczona'. Chyba czasem na 'opryskliwość' lekarzy trzeba patrzeć z przymrużeniem oka i pamiętać, że są ludźmi, a nie maszynami i mogą odczuwać zmęczenie i miewać gorsze dni.

Byłam u Pani Doktor na usg ciąży 28-32 tygodnia. Było to kolejne usg, ponieważ dziecko nie chciało wszystkiego pokazać na poprzednim. Mimo to Pani Doktor sprawdziła wszystko dokładnie jeszcze raz, a nie tylko brakujące elementy. Poświęciła mi dużo czasu na badanie, bo dziecko jest w trudnym do oceny położeniu. Bardzo miła i kompetentna osoba. Wizyta w Lux Med. Polecam!

Pani doktor robiła mi USG I trymestru (wczesna ciąża) i ogólne wrażenie było takie, że wszystko musiało być zrobione..szybko. Pani doktor sprawiała wrażenie osoby śpieszącej się, nie mającej czasu. To przecież nie "fabryka".. Pierwsze zdanie przy USG brzmiało "ale tu nic nie ma" - proszę sobie wyobrazić stres, które te słowa wywołały.. Doktor stwierdziła pęcherzyk ciążowy, ale bez ciałka żółtego i zaleciła kontrolę za 2 tygodnie. I teraz pacjentka nie wie czy to dobrze czy źle, czy to puste jajo płodowe czy norma na tym etapie, czy się martwić czy ...

Pierwsze zdanie przy USG brzmiało "ale tu nic nie ma" - proszę sobie wyobrazić stres, które te słowa wywołały.. Doktor stwierdziła pęcherzyk ciążowy, ale bez ciałka żółtego i zaleciła kontrolę za 2 tygodnie. I teraz pacjentka nie wie czy to dobrze czy źle, czy to puste jajo płodowe czy norma na tym etapie, czy się martwić czy nie.. Brak doinformowania pacjentki wywołał niepotrzebny stres, a kobieta w ciąży, szczególnie w pierwszej, oczekuje dokładnych informacji, bo wszystko jest dla niej nowe i niewiadome. Może doktor miała zły dzień, ale mimo wszystko wrażenie pozostało niezbyt przyjemne.

Polecam. Pani doktor jest moim ginekologiem od kilku ładnych lat. W tym czasie prowadziła moją ciążę, wyleczyła kilka schorzeń, zleciła i wykonała dużo badań. W trakcie wizyty bardzo miła, dowcipna...a kiedy trzeba konkretna i opierniczy od góry do dołu - to właśnie bardzo mi się podoba. JESZCZE RAZ POLECAM.

Pani dr Krasoń prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona gdyż doceniam jej wielką wiedzę oraz doświadczenie. Wiztyty są bardzo przyjemne i rzeczowe.

Arogancja i brak empatii przy badaniu. Zero jakichkolwiek informacji co się dzieje i czy wszystko w porządku. Mam wrażenie że na wyścigi robi USG bo całe badanie trwało może 3 min razem z rozebraniem i ubraniem się z powrotem. Boję się o swoją ciążę bo poprzednio miałam pozamaciczna, a tu na wstępie słyszę że to za wcześnie i nic nie zobaczy. Poszłam do innego lekarza i on jakoś zobaczył. Szczerze nie polecam tego lekarza. Minęła się z powołaniem.

Cudowna pani doktor, wszystko wytłumaczyła, dostałam skierowanie na mammografie piersi(bez proszenia), rzeczowa a przy tym baaardzooo sympatyczna

ODRADZAM!!! Była u Pani doktor w Enel-Med na Puławskiej w Warszawie na USG płodu w 12 tyg. ciąży, badanie trwało max 5 min., Pani doktor, gdy tylko stwierdziła zwiększoną przezierność karkową właściwie przerwała badanie i zaczęła mi proponować testy DNA za 2500 zł, bo tylko w ten sposób będzie można stwierdzić, czy nie ma wad genetycznych typu ZD, powtarzając co chwila: "oczywiście, o ile Panią stać" i dodając: "No chyba, że chce Pani amniopunkcję, no ale wie Pani..." Nie wiedziałam, ponieważ to moja pierwsza ciąża i od Pani doktor usłyszałam w przeciągu 1 minuty całą masę nieznanych mi terminów , ale na moje pytania odpowiadała jedynie "Wszystko ma Pani w opisie!". Za to na testy DNA namawiała mnie 3 razy. Wyszłam z gabinetu płacząc z nerwów.
Badanie powtórzyłam u innego lekarza i dopiero wówczas uzyskałam więcej jakichkolwiek informacji. Dr Krasoń - NIE POLECAM!!!

Mam wątpliwości czy możliwe jest poprawne i dokładne wykonanie badania usg ginekologicznego w czasie wizyty, która trwała około 3 minut (wliczając przygotowanie się do badania oraz ubranie po badaniu). Wychodząc z gabinetu otrzymałam pełen opis badania wraz z wymiarami narządów (zdjęć zwymiarowanych narządów nie dołączono do opisu badania). Zaznaczam iż było to moje pierwsze badanie usg w tej placówce, u tej pani doktor.