lek. med. Aneta Kulińska

Dermatolog, Wenerolog

Lekarz z wieloletnią praktyką. Pracuje w Wojskowym Instytucie Medycznym przy ul. Szaserów 128 w Warszawie. Przyjmuje dorosłych i dzieci.

Lekarz kompetentny, szczegółowo analizujący schorzenia u pacjenta. Dużo tłumaczy podczas wizyty. Odznacza się miłym i serdecznym podejściem.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, z oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu. Swoją wiedzę i doświadczenie pogłębia praktykując w Klinice Dermatologii, Centralnego Sz...

Jestem bardzo zadowolony z usług dr Kulińskiej, z jakich miałem przyjemność skorzystać. Leczenie (usuwanie zmian skórnych na twarzy) niestety wymagało wiele wizyt, jednak po zebraniu szczegółowego wywiadu Pani dr dokładnie i w sposób dla mnie zrozumiały wytłumaczyła na czym polega problem, jakie są sposoby leczenia i wybrała optymalny - jednocześnie nie narażając mnie na kosztowną terapię. Jestem zachwycony zarówno efektami, jak i samą współpracą z Panią dr, za którą raz jeszcze dziękuję.

Bardzo mila i sympatyczna Pani doktor. Dokladnie tlumaczy i wiarygodnie. Usuwala mi zmianę na twarzy. Szybko sprawnie i w milej atmosferze. Syn rowniez korzystał i jest bardzo zadowolony. Polecam