mgr Aneta Łańcuchowska

Dietetyk

To jest moja pierwsza opinia jaką wystawiam w internecie. Jestem zadowolona z odchudzania u Pani Anety. - 23 kg, to chyba powód do dumy!? Dziękuję!!!

Nie wierzyłam, że zmiana diety może tak poprawić moje wyniki, cholesterol, cukier itd… Pani Aneta zdziałała cuda. Dieta pyszna i różnorodna. Polecam usługi Pani Anety. To najlepszy dietetyk pod słońcem.

Mam zespół jelita drażliwego i dopiero teraz uzyskałam odpowiednią poradę i, co najważniejsze, prawidłową dietę. Lubię sobie dobrze zjeść, a myślałam, że dieta będzie ble. Nic z tych rzeczy! Dieta jest pełna cudownych dań, które sama szybko i łatwo przyrządzam! Chyba sama muszę sobie pogratulować wyboru dietetyka:)

Jestem bardzo zadowolona z efektów u Pani Anety. Kilka nieudanych podejść do różnych dietetyków i teraz wreszcie się udało! Polecam wszystkim, którzy lubią dobrze zjeść i nie tyć:) Dieta jest bardzo smaczna i skuteczna.

Wspaniała Pani dietetyk, polecam wszystkim seniorom. Pani Aneta potrafi słuchać, a to jest dla mnie najważniejsze. Dostałam dietę w pełni uwzględniającą moje preferencję kulinarne, umiejętności i styl życia! 10/10

To jest moja pierwsza opinia jaką wystawiam w internecie, ale nie mogłem jej nie napisać. Jestem mega zadowolony z odchudzania u Pani Anety. Mój przypadek był do tej pory beznadziejny 120 kg 176 cm. Chudnę na super smacznej diecie, już - 23 kg, to chyba powód do dumy! Dziękuję!!!

Świetny dietetyk. Jestem mega zadowolona, że do niej trafiłam. Koleżance pozazdrościłam efektów, a teraz sama zaczęłam odchudzanie. Na razie efekt super - 9 kg w 3 miesiące. WOW!

Zdecydowałam się na Panią Anetę, oglądając jej program na TVNMeteo. Jestem bardzo zadowolona! Dieta perfekcyjnie dopasowana pod moje preferencje żywieniowe, więc chudnę jednocześnie nie męczę się jedząc coś czego nie lubię:) Wielki plus dla Pani Anety!

Przyznam się, że nie wierzyłem, że dietetyk może być tak kompetentny. Myślałem, że lekarz zna się na diecie wystarczająco, ale dopiero gdy trafiłem do Pani Anety to otrzymałem taką dietę, że nawet z moim lenistwem i brakiem kulinarnych umiejętności zacząłem odżywiać się zdrowo i... SCHUDŁEM! Polecam wszystkim niedowiarkom

Pani Aneta to najlepszy dietetyk w mojej długiej historii w walce z nadwagą. Zrzuciłam już u niej 20 kg i mam wrażenie, że raz na zawsze. U pani Anety przede wszystkim zaczęłam normalnie jeść, a kilogramy spadają. O to mi chodziło!! :)