mgr Aneta Łańcuchowska

Dietetyk

Jestem fanką programu Pani Anety "Pożegnanie z wagą" i nie zawiodłam się kiedy się do niej zapisałam. Jest świetna i życzę wszystkim takiego specjalisty! Chuuuudnę

Pani Aneta jest znakomitym dietetykiem! ulozona przez nia dieta jest pyszna, nie odczuwa sie glodu. jesli jakis przepis nam nie pasuje, Pani Aneta zmienia potrawe:) dla mnie rewelacja. stosuje diete od miesiaca z kawalkiem i widze efekty, to najlepszy dowod na to, jakim fachowcem jest pani Aneta!:)

Bardzo kompetentna osoba...bardzo mi pomogła schudnąć przy mojej niedoczynności tarczycy...POLECAM

Do Pani Anety trafiłam z polecenia koleżanki, która miała problem nie tylko z dużą nadwaga ale również wysokim cholesterolem, koleżanka schudła i poprawiły jej sie wyniki badań. Pod okiem Pani Anety schudłam już 10kg czuję się cudownie, dieta jest smaczna, szybka i prosta..