Nie wiem, skąd się biorą te zachwyty. Jak dla mnie ta Pani dietetyk jest raczej przeciętna i mam wątpliwości co do jej wiedzy, kompetencji i doświadczenia (jest młodą osobą). Dla mnie opracowana przez nią dieta nie była wcale jakaś rewelacyjna. Owszem, schudłam parę kilogramów, ale musiałam wyrzec się naprawdę wielu produktów, zwłaszcza tych przeze mnie lubianych, a niekoniecznie bardzo kalorycznych lub niezdrowych. Dieta była dość monotonna, powtarzały się te same produkty, a niektóre posiłki mi po prostu nie smakowały. Poza tym bardzo dużo warzyw, i to takich powtarzających się (głównie ogórki i pomidory) oraz owoców i jogurtów, i chyba głównie te warzywa powodowały u mnie ból brzucha, wzdęcia, i ogólnie nie za dobre samopoczucie, jogurt też mi obrzydł. Przerwałam dietę, również z innych, bardziej prywatnych przyczyn, ale po na myśle nie zamierzam do niej wracać, bo po prostu mi nie służyła, nie czułam się na niej dobrze fizycznie ani psychicznie. Poza tym Pani dietetyk wygłaszała czasem różne opinie, mądrości, np. na temat ruchu, aktywności fizycznej, z którymi nie mogę się zgodzić, a nadmienię, że skończyłam studia związane ze zdrowiem oraz żywo interesuję się tematem zdrowia, odchudzania, zdrowego żywienia i aktywności fizycznej. Krótko mówiąc, dieta opracowana przez tą Panią oznacza masę wyrzeczeń, jest jak dla mnie mało urozmaicona i mało smaczna, i za mało było jak dla mnie motywacji do ruchu i ćwiczeń. Noi dieta ta powodowała efekty uboczne, o których wspominałam. Ja bym się jednak wybrała do lekarza dietetyka, lub do poradni leczenia otyłości, gdzie jest bardziej kompleksowe podejście, większa wiedza i doświadczenie pracujących tam osób.

Jestem bardzo zadowolony z usług pani Anety. Przede wszystkim ani przez moment nie czułem się traktowany jak "taśmowy" klient, kolejny dostający te same zalecenia, jakby "od kalki", a takie niestety miałem wrażenia korzystając w przeszłości z usług dużej firmy zajmującej się poradami dietetycznymi. Przez panią Anetę natomiast zawsze czułem się prowadzony bardzo indywidualnie, tak by jak najbardziej dopasować zalecenia do cech mojego organizmu, trybu życia i upodobań kulinarnych. Dzięki temu łatwiej jest znosić reżim żywieniowy. Pani Aneta jest osobą nastawioną bardzo pozytywnie, potrafi zarazić swoją energią. Wszystko to poparte jest wiedzą oraz, jak się wyczuwa i co wynika z jej referencji, dużym doświadczeniem zawodowym (mimo młodego wieku). Może wydawać się, że piszę o drugorzędnych sprawach, ale ich wymierne efekty również mówią same za siebie: schudłem 18 kg w ciągu 7 miesięcy.

Odchudzałem się u Pani Anety już jakiś czas temu. Jest ona fajną i wesołą osobą. Posiada wiedzę i doświadczenie, co jest ważne szczególnie w jednostkach chorobowych. Ja potrzebowałem schudnąć tylko kilka kilogramów, więc cały proces odchudzania trwał tylko około 3 miesiące. Ale dzięki diecie ustały wszystkie moje dolegliwości. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

Do Pani Anety chodzę od dwóch miesięcy.Zasda poprawnego odżywiania się, nie wiedziałam jak dużo błędów żywieniowych popełniałam.W ciągu dwóch miesięcy schudłam 4 kg, tyle ile się umawiałyśmy.Jem na diecie wszystko to co lubię i nie czuję głodu bo jem systematycznie.Dzięki Pani Anecie wiem że te 16kg nadwagi zgubie w ciągu 8 miesięcy.Polecam bo warto!!!!Zawsze jest sympatycznie i fachowo :)

Pani Dietetyk z pasją i zaangażowaniem prowadzi pacjenta począwszy od wywiadu i przygotowania idealnie dobranej diety poprzez kontrolę efektów w trakcie i ewentualne zmiany poprawiające efektywność do zakończenia diety z pełnym sukcesem:) szczerze polecam.

Naprawdę miła i profesjonalna Pani dietetyk. Udało mi się schudnąć prawie 20 kg w 5 miesięcy. Minusem jest są tylko długie terminy oczekiwania na wizytę. Polecam i życzę wytrwałości mniej wytrwałym :)

Nic złego nie da się napisać o pani Anecie, naprawdę polecam! 10 kg mniej w 2 miesiące i żadnej głodówki.

Naprawdę super Pani dietetyk, bardzo miło nam się pracowało i osiągnęłam wymarzone efekty :) Polecam z całego serca.

poniżej chyba napisał ktoś negatywa kto w ogole nie byl u Pani Anety pewnie konkurencja.Pani Aneta zawsze pyta na początku co się lubi a czego nie.I dieta jest smaczna jest w niej wszystko to co lubię!!!

Bardzo dobry dietetyk! Mam dobrana dietę dla sportowca. Jest tak jak być powinno. Dieta ma to co lubię.Przy intensywnym uprawianiu sportu, będąc na diecie widzę lepsze efekty w sporcie.

Bardzo dobry dietetyk!
Mam dobrana dietę dla sportowca.
Jest tak jak być powinno.

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Kraków"?

Harmonia Ciała
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nature and Medicine