mgr Aneta Mickiewicz

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Nie wiem, skąd się biorą te zachwyty. Jak dla mnie ta Pani dietetyk jest raczej przeciętna i mam wątpliwości co do jej wiedzy, kompetencji i doświadczenia (jest młodą osobą). Dla mnie opracowana przez nią dieta nie była wcale jakaś rewelacyjna. Owszem, schudłam parę kilogramów, ale musiałam wyrzec się naprawdę wielu produktów, zwłaszcza tych przeze mnie lubianych, a niekoniecznie bardzo kalorycznych lub niezdrowych. Dieta była dość monotonna, powtarzały się te same produkty, a niektóre posiłki mi po prostu nie smakowały. Poza tym bardzo dużo warzyw, i to takich powtarzających się (głównie ogórki i pomidory) oraz owoców i jogurtów, i chyba głównie te warzywa powodowały u mnie ból brzucha, wzdęcia, i ogólnie nie za dobre samopoczucie, jogurt też mi obrzydł. Przerwałam dietę, również z innych, bardziej prywatnych przyczyn, ale po na myśle nie zamierzam do niej wracać, bo po prostu mi nie służyła, nie czułam się na niej dobrze fizycznie ani psychicznie. Poza tym Pani dietetyk wygłaszała czasem różne opinie, mądrości, np. na temat ruchu, aktywności fizycznej, z którymi nie mogę się zgodzić, a nadmienię, że skończyłam studia związane ze zdrowiem oraz żywo interesuję się tematem zdrowia, odchudzania, zdrowego żywienia i aktywności fizycznej. Krótko mówiąc, dieta opracowana przez tą Panią oznacza masę wyrzeczeń, jest jak dla mnie mało urozmaicona i mało smaczna, i za mało było jak dla mnie motywacji do ruchu i ćwiczeń. Noi dieta ta powodowała efekty uboczne, o których wspominałam. Ja bym się jednak wybrała do lekarza dietetyka, lub do poradni leczenia otyłości, gdzie jest bardziej kompleksowe podejście, większa wiedza i doświadczenie pracujących tam osób.

Naprawdę bardzo dobra Pani dietetyk. Super polecam! :)

Naprawdę bardzo dobra Pani dietetyk. Super polecam! :)

Godny zaufania dietetyk, chyba jedyny taki w Krakowie. Po kilku wizytach u innych już zwątpiłam w odchudzanie.. A teraz szczuplejsza o 12kg :) Dziękuję Pani Aneto!

Świetny specjalista w swojej dziedzinie! Takich to ze świecą szukać. Jedyna Pani dietetyk godna polecenia. Warto się do niej wybrać nawet z daleka. Bardzo uprzejma, rzetelen,a przeprowadziła dokładny wywiad, ułożyła odpowiednią dietę do moich schorzeń i biorąc pod uwagę warunki finansowe a przede wszystkim dietę skuteczną !! :)

Jestem Bardzo zadowolona z Usług pani Anety, dzieki niej nareszcie czuje sie zdrowa, silniejsza i przede wszystkim szczupleczjsza. Polecam.

Bardzo dobry specjalista. Wzbudza zaufanie.. I co najwazniejsze spelnia moje oczekiwania:) Jak najbardziej Godna Polecenia!!!!

Tym razem trafiłem na prawdziwego specjalistę, prawie 20 kg w 3 miesiące a wszystko dzięki motywacji którą zafundowała mi Pani Aneta :)