mgr Aneta Mickiewicz

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Świetny specjalista w swojej dziedzinie! Takich to ze świecą szukać. Jedyna Pani dietetyk godna polecenia. Warto się do niej wybrać nawet z daleka. Bardzo uprzejma, rzetelen,a przeprowadziła dokładny wywiad, ułożyła odpowiednią dietę do moich schorzeń i biorąc pod uwagę warunki finansowe a przede wszystkim dietę skuteczną !! :)

Godny zaufania dietetyk, chyba jedyny taki w Krakowie. Po kilku wizytach u innych już zwątpiłam w odchudzanie.. A teraz szczuplejsza o 12kg :) Dziękuję Pani Aneto!

Tym razem trafiłem na prawdziwego specjalistę, prawie 20 kg w 3 miesiące a wszystko dzięki motywacji którą zafundowała mi Pani Aneta :)

Jestem Bardzo zadowolona z Usług pani Anety, dzieki niej nareszcie czuje sie zdrowa, silniejsza i przede wszystkim szczupleczjsza. Polecam.

Bardzo dobry specjalista. Wzbudza zaufanie.. I co najwazniejsze spelnia moje oczekiwania:) Jak najbardziej Godna Polecenia!!!!

Naprawdę bardzo dobra Pani dietetyk. Super polecam! :)

Naprawdę bardzo dobra Pani dietetyk. Super polecam! :)

trzy opinie w jeden dzień? ciekawe... może sama Pani Aneta je pisze....................................................................