lek. dent. Aneta Mital-Adamczyk

Pani doktor to lekarz perfekcyjny, super dokładny, doskonale znający się na tym jak leczyć, wiedzący co robi i jak robi, cieszący się wspaniałą opinią i uznaniem wśród dużej liczby pacjentów. Wszystkich traktuje jednakowo, nie daje zauważyć po sobie zmęczenia. Pani Anetka zawsze ma czas dla pacjenta, nie patrzy na to, że już powinna przyjmować inną osobę. Jest to lekarz, która nie odmówi w nagłych przypadkach, przyjmuje pozaplanowych pacjentów kosztem skracania swojego czasu wolnego i możliwości zdrowotnych. Panią doktor uwielbiają mali pacjenci, ponieważ ma wspaniałe podejście do takich "gości". A najmłodsi wbrew ogólnej opinii o pracy stomatologów na wizyty chodzą bardzo chętnie.Prawdziwy lekarz na odpowiednim miejscu - tak można określić naszą przesympatyczną panią doktor.

Polecam! Pani Doktor jest bardzo miła, ale też bardzo cierpliwa - mimo, że ktoś się bardzo boi. Nigdy nie miałam poprawianego ani jednego zęba, który leczyła Pani Doktor. A nie raz ratowała mnie przy różnych wypadkach typu złamany ząb :)