lekarz Aneta Myszkowska

Nie spotkałam się jeszcze z tak nieuprzejmą i naburmuszoną osobą od samego początku wizyty. Nie była chętna do wytłumaczenia mi czegokolwiek, miałam jak najszybciej wyjść, bo oczywiście posiadała ogromne opóźnienie, a co ciekawe jak umawiam się do innych 2ch dostępnych internistów, zawsze wszystko jest na czas, lub jest drobne opóźnienie a nie ponad grubo godzinne. Jednak nie czas oczekiwania był problemem, a jej bardzo nieprzyjemny charakter i nieprofesjonalne podejście.

Pani doktor nie tłumaczy co robi podczas wizyty, co się dzieje, nie tłumaczy choroby i leczenia, o wszystko trzeba się dopytać, wizyta krótka bez profesjonalnego podejscia, bez wytłumaczenia jakie leki przepisuje. Nieuprzejma. Wrażenie bardzo słabe. Wypisane recepty rzuciła bez słowa, ze to juz koniec wizyty. Nie polecam !