lekarz Aneta Myszkowska

1,9
1,4
1,3

porażka - teleporada trwała 1 minutę!! po czym odesłała mnie do lekarza stacjonarnie. Gdybym chciał i miał możliwość iść do lekarza stacjonarnie to bym poszedł. Nie życzę sobie takiego traktowania i odkładania słuchawki zanim nie skończę mówić. Żenada.

Bardzo żałuję, że portal wymaga aby dać minimum jedną gwiazdkę, ponieważ ta lekarka nie zasługuje nawet na połowę. Teleporade przeprowadziła ekspresowo, zaczynając od przyjmowanych przeze mnie leków. Nie interesowało ją jakie aktualnie mam objawy, mimo że porada wynikała z tego, że 2 dni wcześniej miałam pozytywny wynik testu covid. Odnoszę wrażenie, że dla tej Pani covid jest chlebem powszednim a ja powinnam wiedzieć z czym go się je. Lekarka nie zapoznała się z dołączonymi do wizyty dokumentami, chciała zapisać mi na kolejne dni cirrus, mimo iż przyjmowałam go juz od ...

Lekarka nie zapoznała się z dołączonymi do wizyty dokumentami, chciała zapisać mi na kolejne dni cirrus, mimo iż przyjmowałam go juz od 6 dni. Nie zapoznała się z wynikami badań, morfologia. Najważniejsze było, aby szybko skończyć wizytę. Jest tu jakaś etyka?

Liczyłam, że lekarz bierze pod uwagę stan pacjenta, chaos w głowie jaki powoduje ta choroba, że zainteresuje się, spojrzy w wyniki. Na szczęście jest to w moim życiu pierwszy tak pozbawiony empatii lekarz.

Jeżeli lekarka wniesie prośbę o usunięcie komentarza, zamieszcze go ponownie. Uważam, że każdy pacjent powinien mieć wybór i takich lekarzy się wystrzegać.

Najgorszy lekarz z jakim miałam nieprzyjemność współpracować, badania z łaską, skierowania nie wypisze. Nie polecam

nie uprzejma, nie pomocna, nie wysłuchała do końca i się rozłączyła. brak szacunku dla pacjenta. nie polecam

Wizyta prywatna, za którą zapłaciłem nie przyniosła oczekiwanych rezultatów, gdyż potrzebowałem recepty na medyczną marihuanę, a Pani skierowała mnie na niesprawdzoną zewnętrzną stronę konkurencji, na której wizyta kosztuje jeszcze więcej. Teleporada nie przyniosła żadnych efektów, a pieniądze z konta poszły w błoto.

Za uprzejmość dałabym 0 ale min 1 pkt. trzeba zaznaczyć w opinii. Z tak nieuprzejmym lekarzem nigdy się nie spotkałam.Zero szacunku dla pacjenta,brak empatii. Pani doktor pracuje za karę w gabinecie.

Miałam umówioną teleporade medyczną, ale Pani nie raczyła wykonać swojej pracy i zadzwonić. Nie zostałam również poinformowana o tym, ze teleporada się nie odbędzie. Zero szacunku do drugiej osoby, która ustala sobie dzień pod umowiona wizytę z lekarzem(nawet tą telefoniczną). Z całego serca nie polecam, bo szkoda własnego czasu na tą Panią.

Z całego serca nie polecam, bo szkoda własnego czasu na tą Panią.

I do not recommend the doctor. She is so incompetent, she has no empathy, no understanding of the situation. She can easily be replaced by a robot. I don't even recommend her working at the reception. Awful experience.

Stanowczo nie polecam. Chyba, że nie ma się już wyboru. Zero empatii i etyki lekarskiej. Lekarz raczej z przymusu niż powołania.

Beznadziejna, nie polecam.

Beznadziejna, nie polecam.