lek. dent. Aneta Nadolna

Ortodonta, Stomatolog

3,7

Odkąd pamiętam,zawsze miałem strach do pujścia do dentysty.Wystarczyła jedna wizyta u Pani doktor,i przekonałem się,że miałem poprostu w sobie zakodowany strach.Teraz chodze kiedy jest to potrzebne,głównie tylko na przeglady,a to dlatego ze zęby zrobione przez Panią doktor,są zrobione dokładnie.W gabinecie jest miła i przyjema atmosfera,a nie tak jak inni wypisuja,ze Pani doktor mruczy cos pod nosem.Najbardziej jestem zadowolony ze zrobionych 2 kanałówek (perfekcyjnie),a nie tak jak inni lekarze szybko i niedokładnie,gdzie pozniej trzeba chodzić i poprawiac.Bardzo polecam ten gabinet,oraz Pania doktor wraz z personelem.

Śledzę opinie o doktor Nadolnej i obserwuję że ktoś się uwziął, na każdym profilu te same zgryźliwości...z którymi trudno się zgadzać...Jakie pytania, takie odpowiedzi. Trzy wizyty to dość sporo jak na lekarza, który nie przypadł Pani do gustu. Na szczęście na rynku stomatologicznym jest tylu dentystów, że już na pewno znalazła Pani odpowiedniego do swoich oczekiwań. Pozdrawiam. Zadowolona pacjenta Dentarii.

Czy ktoś z Państw leczył się u tej Pani???Bo jak dla mnie to jakaś pomyłka!!!Mruczy coś pod nosem,nie umiejąc odpowiedzieć na moje pytania. !Byłam u tej Pani trzy razy i postanowiłam,że zmienię lekarza.Bo co z tego,że ładne miejsce,kiedy lekarz słaby?!!Ponadto przerost formy nad treścią. W sumie jedyna dobra rzecz jaka mi się przytrafiła z tą panią to rozstanie z niąNie polecam!

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Tarnów"?

ulica Krasińskiego 6A

AMO-DENT