lek. dent. Aneta Nadolna

Ortodonta, Stomatolog

2,5
2,1

Wizyta bardzo nieprzyjemna, maszynowa, na odwal się. Przyszedłem z nadwrażliwościa zęba, ale ubytek w innym zębie zrobiony z łaską, jakbym zajmował jej cenny czas. Zrobiony ząb bolał więc umówiłem się na poprawę, a ty 3 osoby umówione na tą samą godzinę też na poprawę. Wtf?

Pani,,doktor,, to jakaś porażka. Zachęcona ofertą umówiłam się na wizytę. Przy pierwszym telefonie powinnam zrezygnować bo kontakt z ,, asystentką,, juz był tragiczny, później było tylko gorzej. Obie panie w gabinecie były aroganckie i opryskliwe. Nigdy więcej. I omijać szerokim łukiem.

Obie panie w gabinecie były aroganckie i opryskliwe.
Nigdy więcej. I omijać szerokim łukiem.

Wizyta u tej pani to porażka,zero podejścia do dzieci,traktowanie dziecka jak osobę doroslą.Asystentka niesympatyczna. Chcąc pocieszyć dziecko,tłumaczę mu,że pani doktor ząbka znieczuli i nie będzie bolało ,to asystentka wtrąciła się i pretensją mówi" czemu pani takie głupoty dziecku opowiada,a jak będzie bolało to co wtedy? Dziecko słysząc to rozpłakało się .Nigdy więcej.!

Nie polecam ! Brak kompetencji i podejscia do pacjeta.. Szkoda pieniedzy i czasu... Problem nawet z umowieniem wizyty

P. A. NADOLNA, bardzo nie profesjonanie jak na reklamowaną przychodnię potraktowała pacjenta, akurat tu dziecko 12lat, bardzo niegrzecznie, budując strach do dentysty, niechęć,okropne podejście, nigdy nie polecam tej Pani do leczenia nikogo..

Odkąd pamiętam,zawsze miałem strach do pujścia do dentysty.Wystarczyła jedna wizyta u Pani doktor,i przekonałem się,że miałem poprostu w sobie zakodowany strach.Teraz chodze kiedy jest to potrzebne,głównie tylko na przeglady,a to dlatego ze zęby zrobione przez Panią doktor,są zrobione dokładnie.W gabinecie jest miła i przyjema atmosfera,a nie tak jak inni wypisuja,ze Pani doktor mruczy cos pod nosem.Najbardziej jestem zadowolony ze zrobionych 2 kanałówek (perfekcyjnie),a nie tak jak inni lekarze szybko i niedokładnie,gdzie pozniej trzeba chodzić i poprawiac.Bardzo polecam ten gabinet,oraz Pania doktor wraz z personelem.

Śledzę opinie o doktor Nadolnej i obserwuję że ktoś się uwziął, na każdym profilu te same zgryźliwości...z którymi trudno się zgadzać...Jakie pytania, takie odpowiedzi. Trzy wizyty to dość sporo jak na lekarza, który nie przypadł Pani do gustu. Na szczęście na rynku stomatologicznym jest tylu dentystów, że już na pewno znalazła Pani odpowiedniego do swoich oczekiwań. Pozdrawiam. Zadowolona pacjenta Dentarii.

Czy ktoś z Państw leczył się u tej Pani???Bo jak dla mnie to jakaś pomyłka!!!Mruczy coś pod nosem,nie umiejąc odpowiedzieć na moje pytania. !Byłam u tej Pani trzy razy i postanowiłam,że zmienię lekarza.Bo co z tego,że ładne miejsce,kiedy lekarz słaby?!!Ponadto przerost formy nad treścią. W sumie jedyna dobra rzecz jaka mi się przytrafiła z tą panią to rozstanie z niąNie polecam!