lekarz Aneta Ożóg

Neurolog

2,5

Pani Doktor, mimo zapełnionego grafiku przyjęć, zgodziła się mnie przyjąć. Jest bardzo miłym, kompetentnym lekarzem. Zostałem, szczegółowo zbadany, dokładnie zostały mi wyjaśnione moje problemy zdrowotne związane z bólem kręgosłupa oraz inne dolegliwościami z poza neurologii, które zauważyła Pani Doktor podczas badania. Otrzymałem skierowanie na dalsze szczegółowe badanie kręgosłupa MR z kontrastem. Przyznam szczerze, że takiego lekarza zainteresowanego problemami zdrowotnymi pacjenta i z takim pozytywnym nastawieniem na pomoc w jego potrzebach zdrowotnych, spotkałem po raz pierwszy w życiu. Wszystkim osobom, które mają problemy neurologiczne, serdecznie polecam wizytę u Pani Doktor, jednocześnie dziękuję że miałem szczęście trafić na takiego lekarza, „który ma serce i na pacjenta patrzy sercem” :)

Pano doktor bardzo sympatyczna i kompetentna.Była to moja pierwsza wizyta (w amach NFZ) .Badanie i wywiad były szcgółowe ,otrzymałam skierowanie na rezonans i leki p/bólowe. Moim zdaniem lekarz godny polecenia.

Moim zdaniem lekarz godny polecenia.

Byłem u tej pani na wizycie w celu uzyskania skierowania na rezonans magnetyczny kręgosłupa, i w sumie takie otrzymałem tylko że po zapisanu się na badanie do innego centrum medycznego po 3 tyg 2 dni przed badaniem zadzwoniła do mnie pani z informacją że skierowanie zostało wystawione w ten sposób że tylko prywatnie mogą mi go zrobić. Etyka lekarska śmiechu warte nie polecam

Wizyta była związana z kręgosłupem szyjnym i szumami usznymi po COWID. Prosiłam o skierowanie na RM kręgosłupa szyjnego, odpowiedź lekarza krótka - "Po co". Wizyta zakończona wypisaniem recepty na zawroty głowy, KTÓRYCH NIE MAM "ARTIGO", zupełnie nie trafione, chociażby ze względu na choroby współistniejące jak ciśnienie krwi i arytmia serca. Skutki uboczne poczułam po połknięciu pierwszej kapsułki.....

Ta wizyta to nieporozumienie. Lekarka skierowała mnie na próby tezyczkowe, a na moje pytanie co to jest, powiedziała, żebym sobie poczytałam. Na wszystkie pozostałe pytania odpowiadała lakonicznie i od niechcenia.

Dziękuję za profesionalne podejście oraz cierpliwość po wielu godzinach pracy ! Czasami wystarczy dobre słowo i spokój.