lekarz Aneta Popławska

Nie znam lepszego pediatry. Jest to jedyny lekarz któremu ufam i powierzam mojego syna bez obaw. Pełna poświęcenia i empatii dla swoich małych pacjentów i ich rodziców. Szkoda , że tak mało jest tak dobrych lekarzy.

super lekarz tacy powinni byc wszedzie bardzo dokladnie badateraz by mi sie przydala bo niewiem co robic ale nie mam do niej numeru telefonu

Pediatra z powołania, zawsze dokładnie bada, rozwiewa wątpliwości i dokładnie tłumaczy co robić. Niestety nie jest już naszym lekarzem, gdyż przeprowadziliśmy się...i bardzo nam tu brakuje takiej rzetelnej opieki :( Ale dziękuję Pani doktor, że czasem poradzi mi telefonicznie , gdy mam problem z dziećmi. Polecam z całego serca !!!

odpowiednio dużo poświęca czasu choremu dziecku, dokładna, miła,

odpowiednio dużo poświęca czasu choremu dziecku, dokładna, miła,

Bardzo miła trafia z lekami nie ma takich problemów jak u innych lekarzy że może to będzie dobre albo tamto

Ufam tej Pani Doktor i dziękuję z całego serca za pomoc dla mojego synka, za to, że zawsze Nas miło przyjmuje i tłumaczy każdą moją wątpliwość. Widać, że jej zależy na pacjencie, traktuje każdego indywidualnie.

Moje dzieci od urodzenia mają jedną Panią Doktor-A.Popławską i nie znam innego lekarza, do którego miałabym takie zaufanie. Polecam :)

bardzo miła i kompetentna pani doktor, zawsze poświęca małym pacjentom odpowiednią ilość czasu i z cierpliwością tłumaczy rodzicom problemy zdrowotne:)bardzo polecam

Bardzo sympatyczny i dobry człowiek o dużej wiedzy wysokiej etyce i kulturze osobistej.