Przyjmuję w ramach NFZ w placówce Galeria Zdrowia SANIVITAS - Nocna i Świąteczna Pomoc Lekarska.

Po piątkowej wizycie w poradni rejonowej, lekarz stwierdził, że nasz 11 miesięczny syn jest zdrowy, niestety niepokojący kaszel nie dał nam spokoju i w sobotni poranek trafiliśmy do Pani Doktor, która od razu zdiagnozowana zapalenie oskrzeli z dusznością wydechowa. Dostosowala leki, wszystko jasno wytlumaczyla. Jestem zachwycona podejściem Pani Doktor, więc chyba przeniesiemy się z synem do jej poradni.

SZCZERZE POLECAM !!!!! Wysoki poziom świadczonych usług. Cierpliwie słucha, wnikliwie bada i ma swietne podejscie do dzieci. Przy tym usmiechnięta i uprzejma.

Z Panią doktor spotkaliśmy się na dyżurze świątecznym i naprawdę bardzo nam pomogla. Dobrze zareagowała na ciężki stan dziecka i dobrze dopasowała leki. Już po 2 dniach nastapiła poprawa. Pani dr jest bardzo miłą i uprzejma osobą i ma świetne podejście do dzieci.

P. Doktor z powołania:) super podejście do dzieci 👏 jesteśmy mezem bardzo zadowoleni :) zawsze pomoże naszemu dziecku, Jak najlepiej potrafi 😉

Pani doktor Aneta Sacher jest lekarzem godnym polecenia gdyby nie jej szybka diagnoza dziś nie widziałabym na prawe oko bardzo jej dziękuję

Pani doktor Aneta Sacher jest godna polecenia. Ja jestem z niej bardzo zadowolona ma super podejście do dziecka potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć co to za choroba jak moze sie jeszcze objawiać i wytlumaczy i nawet kilka razy powtorzy jak stosowac dane leki i zawsze chce widzieć dziecko na kontrolnej wizycie :) Pozdrawiam Serdecznie. Zadowolona Mama trzyletniego dziecka :)

Zadowolona Mama trzyletniego dziecka :)

Pani doktor jest bardzo miła sympatyczna osoba ma bardzo dobre podejście do ludzi ma bardzo duża wiedzę medyczna przy Pani Doktor Anecie Sacher czuje sie bezpiecznie wiedząc ze mam z rodzina tak wykwalifikowana profesjonalnie lekarke

Z Panią doktor miałam do czynienia na dyżurze świątecznym w Gliwicach na Błoniach.Uważam że jest kompetentna i uprzejma.Wszystko spokojnie wyjaśniła .Polecam

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Zabrze"?

Jordana 115
41-813 Zabrze
HEL-MED
os. Helenka
41-813 Zabrze
3 Maja 62
41-800 Zabrze
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. Prof. Stanisława Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica 3-go Maja 13
41-800 Zabrze
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Twój Stomatolog"
pl. Plac Krakowski 6

Gabinet Lekarski Pediatryczny