Polecam. Kompetentna osoba. Zna swoją pracę. trafnie diagnozuje schorzenia. Zostaje w pracy po godzinach by obsłużyć wszystkich petentów.

Nie polecam Pani dr. Za podejście zero zrozumienia drugiego człowieka 😞 chyba Pani siedzi tam za karę ,, katar i kaszel to nie powód aby przyjść do lekarza" nie potrafi nawet udzielić informacji co dziecku przepisała tylko każe samemu czytać 😞

Wroga nastawiona do pacjentów cały czas gadka dlaczego nie do swojej przychodni jest tam za kare czy jak? Czyżby nie chciało się pracować? W ulotce skutki uboczne i takie się miało ona twierdzi że to nie są skutki uboczne.Dużo więcej by szło napisać ale szkoda nerwów.Negatyw!!!

Uprzejma, nade wszystko kompetentna, emanuje empatią ktorej zdecydowanie brakuje dzis większosci lekarzy.

Bardzo dobre podejście do dzieci. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Od lat chodzę z dzieckiem do Pani doktor nigdy nie zawiodła.

Super lekarka! Sama jestem lekarzem ale po trzech dobach bezowocnej walki z gorączką u syna skapitulowałam. W świątecznej pomocy skorzystałam z konsultacji Pani doktor! Polecam z całego serca! Konkretna,rzeczowa osoba z anielską cierpliwością do marudnego,wystraszonego dziecka.

Jest pediatrą moich dzieci od lat i jestem bardzo zadowolona. Trafia z diagnozą i leczeniem. Poświęca czas na tłumaczenie co się dzieje i jakie podjąć kroki.

Najlepszy lekarz jakiego znam. Super podejście do pacjentów profesjonalizm bardzo miła w rozmowie lekarz godny polecenia

już nie polecam, 0 informacji na temat choroby, Pani nie wiedziała co dokładnie dolega dziecku mimo wszystko antybiotyk został przepisany , po 2 dniach koleżanka poszła z synem do lekarza.. zupełnie inne objawy niż u mojej córki a leki przepisane te same..

P. Doktor z powołania:) super podejście do dzieci 👏 jesteśmy mezem bardzo zadowoleni :) zawsze pomoże naszemu dziecku, Jak najlepiej potrafi 😉