lek. dent. Aneta Sobczak

Przejazdem w kraju, mialam zarezerwowaych pare wizyt, ktos p. Sobczak polecil wiec zmienilam dentyste. Poszlam z konkretnym zebem i uslyszalam ze ten jest nie wazny bo na dole i nie ma na niego czasu. Po 3 tygodniach zab sie zlamal, wypelnienie wypadlo i pozamiatane. Raczej nie polecam, jakos tak wszystko na szybko i bez planu. Moze podejscie do stalych pacjentow jest lepsze

Przejazdem w kraju, mialam zarezerwowaych

Bardzo delikatnie, bezboleśnie przeprowadzony zabieg . Miła atmosfera i otwartość. Bardzo polecam Panią stomatolog , szczególnie tym bojącym się dentysty.

Bardzo polecam Panią stomatolog , szczególnie tym bojącym się dentysty.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty w gabinecie. Pani Doktor to bardzo fajna, miła i kompetentna osoba. Przed wykonaniem usługi fachowo wytłumaczyła co jest do zrobienia, a efekt końcowy jest naprawdę rewelacyjny. Jestem również pod wrażeniem jej podejścia do dziecka, które u innego dentysty nie dało sobie nic zrobić. Bardzo dobre wrażenie robi wystrój i wyposażenie gabinetu. Zdecydowanie polecam.

kupiłam od przedstawiciela kartę promocyjną. Pani dentystka nie chciała mi zrobić zęba na kupon darmowej wizyty, dopiero na 3 wizycie uznała że mogę kupon zużyć. (miałam malutkie dziurki). Poza tym niby jest miła ale jak zaczełam zadawać pytania to Pani dentystka zaczela się denerwować i udzielała krótkich i jak dla mnie ekonomistki odpowiedzi nie były jasne, stała się nie miła. 1 wypełnienie jest zrobione ladnie-nie widzę różnicy w kolorze, a dwa pozostałe są żółte i chropowate. Poza tym gabinet bardzo ładny.

bardzo miło, bez bólu i skutecznie!!! POLECAM!

bardzo miło, bez bólu i skutecznie!!! POLECAM!

Szczerze polecam panią Doktor.Miałem długa przerwę w wizytach u stomatologa,a do wizyty u tej lekarki namówił mnie kolega z pracy,który równiez u niej leczy zeby.Juz po pierwszej wizycie przekonalem sie ,ze nie ma się czego bać,nie boli i wizyta przebiega spokojnie.Co do planowanego leczenia pani doktor wyjasniła mi mozliwosci leczenia ,koszt itp Obecnie juz mam się czym usmiechać,z wykonanych uzupelnien protetycznych jestem bardzo zadowolony.

Miła,kompetentna pani doktor.Dwójce moich dzieci (3 i 6 lat)leczy ząbki,rewelacyjne podejście,konkretna.polecam