mgr Aneta Śpiewakmgr Aneta Śpiewak - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

mgr Aneta Śpiewak

Psycholog

Certyfikowany, dyplomowany psychoterapeuta, psycholog, fizjoterapeuta.

Certyfikowany, dyplomowany psychoterapeuta, psycholog, fizjoterapeuta.

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Fizjoterapii na Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy.

Psycholog w trakcie specjalizacji z zakresu psychologii klinicznej na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym we Wrocławiu. Psychoterapeutka pracująca w nurcie integracyjnym, certyfikat nr 26. Kwalifikacje psychoterapeutyczne zdobywała podczas 4 – letnich studiów podyplomowych w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Powyższe studia przygotowują do profesjonalnego prowadzenia psychoterapii indywidualnej i grupowej.

Pracuje z dorosłymi, dziećmi i młodzieżą. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu psychologii sądowej na Uniwersytecie Warszawskim oraz posiada uprawnienia do przeprowadzania badań psychologicznych osób ubiegających się o posiadanie broni.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Zespole Poradni Psychologiczno-Psychiatrycznych, Placówkach Opiekuńczo¬-Wychowawczych oraz Ośrodku Psychoterapii i Promocji Zdrowia NZOZ Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie. Posiada również doświadczenie w pracy jako fizjoterapeutka.

Jak twierdzi integracja podejścia biologiczno-medycznego z psychologicznym ubogaca warsztat pracy terapeutycznej oraz umożliwia całościowe rozumienie problemów Pacjenta. Zajmuje się diagnozą psychologiczną oraz w psychoterapią indywidualną dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Specjalizuje się w pracy psychoterapeutycznej zaburzeń depresyjnych, lękowych, adaptacyjnych, psychosomatycznych, zaburzeń odżywiania, zaburzeń osobowości. W pracy z dziećmi i młodzieżą zajmuje się również diagnozą psychologiczną i terapią całościowych zaburzeń rozwojowych, zaburzeń emocjonalnych, ADHD, ODD.

W swojej pracy korzysta z różnych podejść teoretycznych. Metody i procedury dostosowane są do indywidualnych potrzeb Klientów.

Wykształcenie:

2004- Akademia Medyczna
im. L. Rydygiera w Bydgoszczy
kierunek: Fizjoterapia

2007r-Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy\Kierunek: Psychologia, studia jednolite magisterskie
specjalność: Psychologia Zdrowia i Rehabilitacji

2008-2012- Profesjonalna Szkoła Psychoterapii( studia podyplomowe 4-letnie) Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie i Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie

2012- Program szkolenia klinicznego w Ośrodku Psychoterapii i Promocji Zdrowia „OGRÓD” NZOZ Instytutu Psychologii Zdrowia Polskeigo Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie

Pomagajmy Razem Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Sawicki 8455 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą, zakup leków, rehabilitację w codziennym funkcjonowaniu w problemach życia codziennego za co serdecznie dziękuję z całego serca. Proszę Przekaż 1% podatku KRS OOOO270809 Cel Szczególny 1% Sawicki 8455 Serdeczna Prośba o Pomoc Zwracam się z bardzo gorącym apelem do Państwa i z serdeczną ogromną prośbą jako do ludzi życzliwych wyrozumiałych dobrej woli i dobrego serca prosząc o wsparcie finansowe na leczenie rehabilitacje, hospitalizację, zakup leków transportu do lekarzy na kontrole ...

Pomagajmy Razem

Serdeczna Prośba o Pomoc
Zwracam się z bardzo gorącym apelem do Państwa i z serdeczną ogromną prośbą jako do ludzi życzliwych wyrozumiałych dobrej woli i dobrego serca prosząc o wsparcie finansowe na leczenie rehabilitacje, hospitalizację, zakup leków transportu do lekarzy na kontrole i wizyty lekarskie często do szpitala na ochronę zdrowia. Choruje: Przewlekłe migotanie przedsionków, niedomykalność mitralną, Nadciśnienie, Chorobę wieńcową I 25.0,Stan po FFE GPZ i GP, PCI +DES 12.2013 I25, Okres hemodynamiczny II NYHA I 50.0, Czekam na ablacje. Wymagam dalszego leczenia w poradni specjalistycznej Kardiologia specjalność Stan po urazie podudzia lewego do tej pory siedzą druty śruby w nodze co utrudnia chodzenie i ograniczenie ruchowe. Jestem osobą niepełnosprawną. Muszę cały czas brać leki które są bardzo drogie, brakuje mi pieniędzy na ich zakup nie mam za co wykupić. Jeden lek PRADAXA kosztuje ok.200zł. Lek przeciw zakrzepowi Wszystkich biorę 7rodzaje leków. Jestem pod stałą kontrolą poradni specjalistycznej Kardiologicznej i ortopedycznej. Jestem w bardzo ciężkiej sytuacji finansowej Jak Państwo nie mogą ni Pomóc nie macie takiej możliwości to bardzo serdecznie proszę o przekazanie tej Prośby dalej ludziom dobrej woli i dobrego serca którzy zechcą Pomóc. Za okazałą Pomoc wyrozumiałość i życzliwość jestem i zawsze będę ogromnie bardzo wdzięczny Państwu z góry i całego serca serdecznie dziękuję. Serdecznie proszę o dobrowolną Darowiznę na subkonto; Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001 z dopiskiem Sawicki 8455 Więcej info. jak mi Pomóc ,pobierz ulotkę, wizytówkę, wpłacić darowiznę na stronie

Za wszelką Pomoc serdecznie Dziękuję
Serdecznie Proszę o zamieszczenie na swojej stronie internetowej mojej Prośby i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, za co z góry Dziękuję.
Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku
Sawicki Eugeniusz