Aneta Stachurka

Położna

Rewelacyjna osoba. Rodziłam z nią w czerwcu swoją córkę. Profesjonalna , opanowana, budząca zaufanie. Cudowna osoba. Pani Aneto dziękujemy za wszystko. Kasia i Wiktoria

Profesjonalistka z ogromnym doświadczeniem, zaufałam jej bezgranicznie. Obyło się bez zbędnych rozmów i komentarzy (co mnie akurat bardzo odpowiadało), najważniejsze było dobro dziecka i tak oto pojawił się cały i zdrowy nasz wspaniały syn Wojtuś. Dziękujemy Pani Anecie i serdecznie polecamy wszystkim zainteresowanym.

Fantastyczna położna, lepiej nie mogliśmy trafić. Budzi zaufanie, zapewnia bezpieczeństwo podczas porodu, podtrzymuje na duchu. Każda połozna powinna taka byc i każdej kobiecie życzę kogoś takiego podczas porodu! Dziękujemy, Ania i Staś:)

Pani Anetka jest rewelacyjną położną. Jej wrażliwośś i empatia dają pełne poczucie bezpieczeństwa. Dziękuje Pani za to że tacy ludzie jak Pani sa na odpowiednich stanowiskach, w odpowiednich miejscach i oddają siebie w calości innym. Mama Huberta.

Profesjonalna, z dużą dozą cierpliwości - ciepłe SERCE!!!

Profesjonalna, z dużą dozą cierpliwości - ciepłe SERCE!!!