mgr Aneta Strelaumgr Aneta Strelau - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Aneta Strelau

Dietetyk

Zajmuję się dietetycznym leczeniem chorób metabolicznych, indywidualną edukacją żywieniową, układam także plany żywieniowe oraz prowadzę szkolenia.

Moimi pacjentami są ...

Moimi pacjentami są osoby mające problemy z nadwagą, niedowagą, aktywnie uprawiające sport, kobiety w ciąży i matki karmiące oraz wszystkie osoby, które chcą poprawić swoją jakość życia poprzez prawidłowe odżywianie. Jako dietetyk kliniczny z wieloletnim doświadczeniem pragnę zaoferować Państwu niniejsze usługi.

Zagadnieniami związanymi ze zdrowym odżywianiem interesowałam się od zawsze. Idąc za głosem pasji ukończyłam 5-letnie studia z zakresu dietetyki oraz zdrowia publicznego. Już od 14 lat pracuję jako dietetyk kliniczny, a w 2009 roku otworzyłam swoją poradnię dietetyczną. Posiadam więc kompleksowe przygotowanie do profesjonalnej pracy z pacjentem oraz udzielania pomocy w bardzo szerokim zakresie chorób dietozależnych.
Niegdyś trenowałam lekkoatletykę i na "własnej skórze" odczułam jak duży wpływ na wyniki podczas zawodów ma prawidłowo zaplanowana dieta sportowca. Wspieram więc również osoby aktywnie uprawiające sport zarówno amatorsko jak i profesjonalnie.
Jestem członkiem m.in.:
• Europejskiej Federacji Stowarzyszeń Dietetyków DIETS/ EFAD,
• Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i Na Diecie Bezglutenowej,
• Polskiego Towarzystwa Dietetyki,
• Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.
Jestem także Wiceprezesem Fundacji promującej sport wśród dzieci i młodzieży "Warszawska Asocjacja Rugby" oraz prowadzę konsultacje dietetyczne w Poradni dla Osób z Autyzmem Dziecięcym "Krasnal".
Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę, na bieżąco zaznajamiając się z najnowszymi, specjalistycznymi informacjami oraz uczestnicząc w konferencjach naukowych z zakresu problematyki otyłości i innych chorób dietozależnych.
Zdobytą wiedzę popularyzuję w swoich licznych publikacjach i podczas wystąpień.
każdym pacjentem pracuję w sposób indywidualny. Dotyczy to zarówno formy spotkania, jak i rodzaju zalecanej diety, przygotowywanej w zależności od potrzeb zdrowotnych i stylu życia. Wieloletnia praktyka nauczyła mnie, że tego typu metoda gwarantuje skuteczność terapii.
Mam ludzkie podejście do pacjentów i ich problemów. Staram się zrozumieć indywidualne słabości oraz szukam najlepszego rozwiązania dla każdego problemu. Nie jestem „dietetykiem-tyranem”, bo wiem, że jeżeli człowiek nie będzie chciał zmiany, to nic go do niej nie zmusi. Podczas rozmowy ze swoimi pacjentami jestem szczera i otwarta, pokazując przez to, że ja też jestem człowiekiem ze słabościami, choć wiem, jak z nimi walczyć. Zawsze wspieram swoich podopiecznych i cieszę się z każdego, nawet najmniejszego ich sukcesu.
Zadowolony klient i jego szczęście, jakie daje mu lepsze samopoczucie dzięki wprowadzeniu zdrowego sposobu odżywiania, jest moim największym sukcesem.

Bardzo polecam. Poradziła mi badanie, które wreszcie wykryło problem i z pomocą Pani Anety zaczynam w końcu wychodzić z przykrych objawów.

Och, ile ja już osób wysłałam do Anety Strelau! Niezwykle empatyczna, mądra i słuchająca pacjenta osoba. Profesjonalistka, która zwraca uwagę zarówno na badania jak i preferencje smaku, nie zakuwa w ciasne kajdany restrykcji i ograniczeń, a daje mądre wskazówki jak jeść smacznie, z apetytem, zdrowo, jak słuchać swojego organizmu. Mi pomogła w ibsulinoopornosvi, hashimoto + prowadzi przy cukrzycy typu II. Na KAŻDEJ wizycie znajdzie coś pozytywnego - postęp nawet najmniejszy jest najlepszym motywatorem. Gdy trzeba Pani Aneta wyśle do dobrego lekarza, układa diety tygodniowe, ale także racje, albo menu z ...

Na KAŻDEJ wizycie znajdzie coś pozytywnego - postęp nawet najmniejszy jest najlepszym motywatorem. Gdy trzeba Pani Aneta wyśle do dobrego lekarza, układa diety tygodniowe, ale także racje, albo menu z wykorzystaniem Thermomix. Poleca sprawdzone składniki, zioła i jest życzliwym człowiekiem. Ma kierunkowe wyższe wykształcenie i stałe się dokształca, szkoli i rozwija. Dla mnie jest też ważne, że "lubi jeść", a zatem jej diety i jadłospisy są przede wszystkim smaczne i urozmaicone. Nie ma znaczenia, czy ktoś lubi, czy nie znosi gotować - zawsze znajdzie dopasowane rozwiązanie. Utrata wagi stopniowa, bez, gwałtownych skoków, a zatem i brak efektu jojo. Prawdziwy specjalista!

Serdeczna kompetentna, godna polecenia Potrafi pomóc nie tylko dietą ale rozjaśnia zakamarki zalompleksionej duszy

Serdeczna kompetentna, godna polecenia
Potrafi pomóc nie tylko dietą ale rozjaśnia zakamarki zalompleksionej duszy

Dietetyk z prawdziwego zdarzenia. Dzięki Pani Anecie, która sprawdza też stan zdrowia pacjenta, nie tylko wagę rezultaty są świetne, a zdrowie lepsze.

Bardzo polecam panią Anetę. Dzięki ułożeniu diety pod wyniki badań, w ciągu 3 miesięcy moje wyniki wróciły do normy. Efektem ubocznym był spadek wagi i spadek cm. A poza tym pani Aneta jest bardzo sympatycznym człowiekiem.