lekarz Aneta Stużyńska

1,8
1,8
2,2
2,3

Najgorsza pani doktor jaką w życiu widziałem. Wyskoczyłam na korytarz z pretensjami do pacjentów " proszę się nie opierać o drzwi" - tylko że nikt o drzwi się nie opierał. Pani ma jakieś zwidy chyba. Podejście do pacjenta bezczelne i chamskie. Miała do nas pretensje że mamy sobie iść do swojej przychodni a nie po pogotowiu dziecko włuczyć, a przecież to jej obowiązek udzielić pomocy jak się coś dzieje. Na koniec wizyty jeszcze jedna niespodzianka aż się pani w aptece zdziwiła, wszystkie lekarstwa co przepisała 100 % płatne. Chamstwo do potęgi!!!

Bardzo miła lekarka. Wspaniałe podejście do dzieci, stawia trafne diagnozy, nie nadużywa bez potrzeby antybiotyków. Polecam.

Panią doktor miałam przyjemność poznać na dyżurze w pogotowiu. Stawia trafne diagnozy, dobre podejście do dzieci, miła i kompetentna.

Najgorszy lekarz jaki może być. Nie dość, że bezczelna to jeszcze nie udziela dzieciom pomocy na pogotowiu. Z marszu wystawia skierowania do szpitala, każdy inny lekarz pomaga a tylko ona pozbywa się problemu. W ogóle nie powinna pracować jako lekarz.

Beznadzieja i chamstwo.Bardzo przedmiotowe podejście do pacjęta i to niemowlaka.Bardzo zła diagnoza.Arogancja w odnoszeniu się do osób odwiedzających lekarza w gabinecie.

pani "doktor" ma czelność chamsko odzywać sie nawet nie do swoich pacjentów .. mało tego rzuca komentarze bardzo nie na miejscu typu 'to jest pani problem' ... moze i moj ale problemem pani doktor bedzie moja skarga u dyrektora szpitala..