lekarz Aneta Świetlik

Świetny lekarz, a jeszcze lepszy człowiek! Pani doktor okazała ogrom empatii, na wszelkie pytania chętnie odpowiadała, bez problemu założyła mi wkładkę wewnątrzmaciczną i mimo, że nie był to najprzyjemniejszy zabieg postarała się żebym jak najlepiej się czuła w trakcie i po nim. Potrafi stworzyć bezpieczną i przyjemną aurę w gabinecie będąc bardziej jak koleżanka niż zimny ginekolog. Jest to kobieta, która zasługuje na pełne zaufanie odnośnie każdego aspektu jej pracy. Po prostu mistrz z powołania!

Polecam dr Świetlik. Dla mnie najważniejsze jest zaufanie do kompetencji, a pani dr takie zaufanie wzbudza. Jest bardzo rzeczowa i konkretna, co mi odpowiada.

Dziwię się wszystkim pozytywnym opiniom. Może dlatego są takie przychylne, bo nikt nie trafił na "trudny dzień" tej pani. Dziś przyszłam zrobić usg ginekologiczne, które zlecił mi inny lekarz. Wybrałam ów panią doktor, bo termin wizyty był krótki. Po wejściu do gabinetu oddałam skierowanie, w którym poprzedni ginekolog zaznaczył, że jestem dziewicą, stąd usg, a nie inne przyrządy służące do badań. Pani doktor widząc dopisek o tym fakcie ze zdziwieniem i pogardą w głosie zapytała: - 28 lat?! I VIRGO?! To pani nie współżyje!? Nie oczekuję od lekarza, że będzie ...

- 28 lat?! I VIRGO?! To pani nie współżyje!?
Nie oczekuję od lekarza, że będzie mi zaglądał do łóżka ani oceniał moje życiowe wybory. Gdyby zapytała o to w normalny sposób i do tego profesjonalny, a nie jakby zobaczyła potwora rodem z Lohness nie stałoby się to co później nastąpiło.
Po zwróceniu uwagi - skąd pytanie i dlaczego takim tonem pani dr przeprosiła mnie (tonem na odwal się) tłumacząc, że: przeprasza, ale miała TRUDNY DZIEŃ i trudny telefon przed chwilą.
Odpowiedziałam, że to nie tłumaczy jej zachowania i tonu w jakim się wyraziła.
W odpowiedzi usłyszałam żebyśmy zapomniały o całej rozmowie i zaczęły wizytę od początku. Wizyta jednak zakończyła się moim zabraniem skierowania i wyjściem z gabinetu.
Brak empatii.
Brak kultury.
Szczątkowa ilość taktu i dobrego wychowania.
Jedyne co na plus to fakt skończonych studiów.
Nie polecam. Odradzam. Trzymać się z daleka.

Bardzo dobra młoda Lekarka. Pani doktor pokierowała moim leczeniem i czuję się dużo zdrowsza. Wyniki labor. dobre. Wszystkim gorąco polecam.