dr n. med. Aneta Szczerkowska-Dobosz

Dermatolog

Byłam u Pani doktor na wizycie na NFZ. Wizyta nie trwala nawet 5 minut. Po przedstawieniu swojego problemu Pani doktor stwierdziła, że nie ma podstaw żeby nawet mnie zbadać. Po paru dniach sprawdziłam, czy opłata za wizytę z NFZ została pobrana, okazało się, że tak... mimo że Pani doktor nie wykazała wcale zainteresowania moim problemem i wcale mi nie pomogła. Nie polecam

Nie polecam

Poświęca pacjentowi niecałe 10 minut chodzi jej tylko o pieniądze jestem zawiedziony strata czasu i pieniędzy nie polecam.

Kochany człowiek,jesli jest tak dobrym człowiekiem jak zauważyłam, nie zatraca człowieczeństwa i indywidualnie podchodzi do przypadku pacjenta i stanu portfela(w dobrym tego słowa znaczeniu). Taki lekarz to wyjatek!Anioł! polecam gorąco!

Lekarz to nie cudotwórca więc idąc do niego nie oczekujmy cudu lecz dr Szczerkowska , wspaniały człowiek, podchodzi do pacjenta tak jakby pragnęła aby ten cud wydarzył się w każdym przypadku, i życzę Jej aby w 100% udawało jej się to! polecam wszystkim!!11

Byłam już u wielu dermatologów i dopiero Doktor Szczerkowska pomogła mi z moim problemem. Była pierwszym lekarzem, który poświecił mi odpowiednio dużo czasu oraz wytłumaczył na czym polega choroba oraz leczenie. Wieloletnia praca w ośrodku akademickim zdecydowanie przekłada się na jakość usług pełnionych przez Panią Doktor. Specjalista najwyższej klasy a do tego ludzkie ceny wizyty. Polecam!

Chodzilam do dermatologa przez NFZ, nie potrafil zdiagnozowac mego problemu ze skora, urzywalam wielu roznych lekow, ktore nie pomagaly a problem sie nasilal. Poszlam na wizyte prywatnie do dr Anety i polecam kazdemu, potrzeban byla jedna wizyta, przepisala mi leki ktore od razu pomogly. Jesli chodzi o cene to podchodzi indywidualnie do tego, jako ze jestem studentka wziela ode mnie mniej :)))

Byłam, nie polecam! Skasowała a problem pozostał.

Byłam, nie polecam! Skasowała a problem pozostał.