Aneta Tkaczyk

Położna

witam,chętnie polecam panią Anetkę za jej wielkie serce dla pacjentek poczucie humoru oraz dystans do siebie. Fajna babka

Fantastyczna położna,z poczuciem humoru.Bardzo oddana pacjentkom na oddziale , opiekowała się mną polecam

Zero podejścia do pacjenta, na jednej z 10 wizyt szanowna Pani miała dobry humor. wiecznie coś nie pasuje

bardzo fajna położna choć na pierwszy rzut oka wydaje się niezbyt sympatyczna, przy bliższym poznaniu super babka bardzo pomocna pacjentką jak coś tłumaczy to wali prosto z mostu ale nawet głupi jest w stanie zrozumieć POLECAM ANETKĘ