mgr Aneta Tomczak

Dietetyk

Super... Polecam dieta działa rewelacyjnie, jedzenie pyszne

Super... Polecam dieta działa rewelacyjnie, jedzenie pyszne

Jestem w pełni zadowolony. Potrawy łatwe w przygotowaniu, co było dla mnie ważne z racji pracy- jestem kierowcą. Część posiłków mogę spokojnie zrobić w słoiki na trasę. Osoba przyjmująca miła, kontaktowa, znająca się na rzeczy. Do tego zawsze Pani Aneta odpowie na maila, jeśli są jakieś pytania, wątpliwości.

Super dietetyk zna sie w 100% na tym co robi. jedzonko bardzo smaczne w zupełności zaspokaja potrzeby żywieniowe. w 1,5 miesiąca udało mi się z pomocą Pani Anety schudnąć 7 kg. :)

Dietetyk super, jedzonko pyszne. Schudłam ponad 30 kg i od roku utrzymuję wagę.

Dietetyk super, jedzonko pyszne. Schudłam ponad 30 kg i od roku utrzymuję wagę.

Dzięki Pani Anecie schudłam od listopada 12 kg, czuję się świetnie, wyniki mam rewelacyjne. Babka zna się na tym co robi,jestem zadowolona, bo poza odchudzaniem robię też badania, żeby mieć pewność, że odchudzam się zdrowo. Byłam już o kilku dietetyków, ale ten jest najlepszy. Polecam z czystym sercem.

Jestem bardzo zadowlona!!! Zależało mi na schudnięciu, ale też na zbiciu cholesterolu. Dzięki Pani Anecie nie muszę przyjmować leków na cholesterol- udało Nam się dietą zbić go z wartości 300mg do 180 mg:-) jestem przeszczęśliwa. Dziękuję Pani Anetko!

Z czystym sercem polecam Panią Anete na diecie schudłam 18 kg ;-) Jedzenie przepyszne:-)

Z czystym sercem polecam Panią Anete na diecie schudłam 18 kg ;-)
Jedzenie przepyszne:-)

Ja jestem bardzo zadowolony, schudłem już ponad 20 kg- jedząc zdrowo i normalnie. Nie podzielam zadania koleżanki- w internecie jest wiele sprzecznych informacji, a ułożenie diety wcale nie jest takie proste. Choruję na dnę moczanową i uzyskałam fachową poradę, a o banałach typu posiłków 5 i piciu wody niby wszyscy wiedzą, ale jakoś sie nie stosują. A Panie też super... Pozdrawiam.

Pokusiłam się o wizytę w poradni, lecz stwierdzam z przekonaniem, iz zamianst wyrzucać pieniądze za wizytę w błoto, lepiej kupić podręcznik lub wygooglować informacje nt. zdrowego odżywiania w internecie. Pani w poradni może i miła, ale poza banałami oklepanimi nic z wizyty nie wyniosłam. Nie polecam!

Dietetyk rewelacyjny;-) i dieta skuteczna;)

Dietetyk rewelacyjny;-) i dieta skuteczna;)