lekarz Aneta Wróblewska

Internista, Wizyty domowe

Jestem lekarzem internistą z 20 letnim stażem, przez 10 lat współpracowałam też z dziećmi z MPL. Pracuje z dorosłymi i młodzieżą od 16-tego roku życia, na terenie rodzinnego Otwocka.
Wizyty domowe po uzgodnieniu ma terenie Otwocka, Józefowa, Karczewa i Celestynowa. Dodatkowo współpracuje z wykwalifikowaną pielęgniarką leczącą przewlekłe rany owrzodzenia oraz z lekarzem onkologiem.

Pani dr Aneto, jest wszystko ok!!!!! Kochana, nie robisz wyjątków, obowiązuje umowa partnerska, zgadzam się, ale czasem życie tak przyłoży pacjentowi, że złamanie tej umowy może wyjść na dobre. Nie mogę więcej dzwonić do Ciebie, zmarł J.Drojewski :(((( Boże miał 45 lat, miał"pilotować" mnie do emerytury. zostałam sama ze sobą. Ja poproszę o kontakt (tel 535 317 189) Pozdrawiam,Barbara

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny, dokładny z podejściem do pacjenta. Polecam.

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny, dokładny z podejściem do pacjenta. Polecam.

Bardzo fajna, choć specyficzna lekarka. Poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, a nie "ustawowe" 10 minut. Dokładnie tłumaczy co i jak. Bardzo żałuje, że nie pracuje już w mojej przychodni. Jedyny minus to podobno częste spóźnienia, ale mnie to nigdy nie dotyczyło, więc nie oceniam tego.