lek. dent. Aneta Zięba-Berczyńska

Pani Aneta jest najlepsza.Nawet nie wyobrażam sobie chodzić do kogoś innego.Terminy odległe ale na prawdziwego fachowca warto poczekać ; )

Po namawianiu Mojego chłopaka na wizyte u Dentysty,wkoncu się zgodziłam bo ból był nie do zniesienia.momentami potrafił mnie wybudzic ze snu. Wchodząc do Gabinetu Pani Doktor zapytała czy leczymy czy usuwamy.? .Ja bez zastanowienia się odpowiedziałam WYRYWAMY.TO doktor po zagladnieciu powiedziała że uratuje je i zrobi wszystko by mnie nie bolało. I tak też było, podejscie do pacjenta 10/10*.Po koniec wizyty Doktor powiedziała że dużo pracy jest z moimi zębami ,BEZZASTANAWIANIA WIEM ZE TAM WRÓCĘ :)DZIĘKUJĘ BARDZO.

Po namawianiu Mojego chłopaka

Jeżeli szukasz prawdziwego uzdrowiska w bezbolesnym leczeniu zęba to nie szukaj dalej! Polecam znaleźć się w rękach p. Anetki, a jej ręce zdziałają naprawdę wielkie cuda. Byłam kilka razy z ciężkimi przypadkami i z ogromnym bólem,ale.. wychodziłam zawsze jak nowo narodzona z uśmiechem na twarzy. Pani Stomatolog dokładna, cierpliwa, uśmiechnięta,a przede wszystkim z serduchem do swojej pracy.Tlumaczy i walczy do samego końca,aby uratować zęba.Tak samo Jej asystentka,obie tworzą świetny duet i miła atmosfere tego miejsca.Polecam!

Leczę zęby u Pani doktor już 17 lat. Serdecznie polecam. Przy każdej wizycie profesjonalne podejście cena też niska. Np. wyleczenie 2 zębów plus leczenie żony koszt 250. We Wrocławiu zapłacił bym ok. 500 zł. Zęby miałem bardzo zniszczone przez moje zaniedbanie jak to Pani Doktor stwierdziła przy każdym moim zębie to praca magisterska. Jestem bardzo zadowolony i za każdy razem z żoną wracamy.

Leczyłam swoje zęby na ubezpieczalnię i bardzo żałuję że za długo ,bo to co przeżyłam w przychodni trudno nazwać leczeniem ,nie zdążyłam wrócić do domu a już nie miałam plomby ,masakra ,ponoć moje zęby były już nie do uratowania ,próchnica i dojrzały wiek ,prawie się załamałam bo nie wyobrażałam sobie sztucznej szczęki ,ale córka namówiła mnie na wizytę u Pani doktor Anety Zięby Berczyńskiej i to był strzał w dziesiątkę ,uratowała mi wszystkie ponoć nie do uratowania zęby ,jestem bardzo wdzięczna Pani doktor za opiekę ,profesjonalizm ,za podejście do pacjenta z pełną empatią ,wreszcie mogę się uśmiechać pełną buzią i do kontroli chodzę raz na pół roku i wszystkie plomby trzymają choć stare zęby ,z całego serca dziękuję i polecam wszystkim ten gabinet ,którym zależy na zębach zdrowych i pięknym uśmiechu

Leczyłam zęba u Pani doktor kilka lat temu. Wypełnienie było innego kolory (szare) i tak dziwnie zrobione że wchodziło na połowę następnego zęba. Było do wymiany a wymiana = ubytek zęba. Po wymianie już było tak głęboko że kanałowe było tylko kwestia czasu. No i czas minął i teraz mnie czeka. Nie polecam.