lek. dent. Aneta Zięba-Berczyńska

3,7

Leczyłam swoje zęby na ubezpieczalnię i bardzo żałuję że za długo ,bo to co przeżyłam w przychodni trudno nazwać leczeniem ,nie zdążyłam wrócić do domu a już nie miałam plomby ,masakra ,ponoć moje zęby były już nie do uratowania ,próchnica i dojrzały wiek ,prawie się załamałam bo nie wyobrażałam sobie sztucznej szczęki ,ale córka namówiła mnie na wizytę u Pani doktor Anety Zięby Berczyńskiej i to był strzał w dziesiątkę ,uratowała mi wszystkie ponoć nie do uratowania zęby ,jestem bardzo wdzięczna Pani doktor za opiekę ,profesjonalizm ,za podejście do pacjenta z pełną empatią ,wreszcie mogę się uśmiechać pełną buzią i do kontroli chodzę raz na pół roku i wszystkie plomby trzymają choć stare zęby ,z całego serca dziękuję i polecam wszystkim ten gabinet ,którym zależy na zębach zdrowych i pięknym uśmiechu

Leczę zęby u Pani doktor już 17 lat. Serdecznie polecam. Przy każdej wizycie profesjonalne podejście cena też niska. Np. wyleczenie 2 zębów plus leczenie żony koszt 250. We Wrocławiu zapłacił bym ok. 500 zł. Zęby miałem bardzo zniszczone przez moje zaniedbanie jak to Pani Doktor stwierdziła przy każdym moim zębie to praca magisterska. Jestem bardzo zadowolony i za każdy razem z żoną wracamy.

Leczyłam zęba u Pani doktor kilka lat temu. Wypełnienie było innego kolory (szare) i tak dziwnie zrobione że wchodziło na połowę następnego zęba. Było do wymiany a wymiana = ubytek zęba. Po wymianie już było tak głęboko że kanałowe było tylko kwestia czasu. No i czas minął i teraz mnie czeka. Nie polecam.