Anetta Bal

Neurolog

Pani doktor jest osobą niegodną polecenia. Roztargniona, nie potrafi lub nie chce wytłumaczyć pacjentowi schorzenia. Skupia się tylko i wyłącznie na superlatywach męża pacjentki (problemy rodzinne lekarki?...)

Pani dr Lasek-Ball jest wg mnie bardzo kompetentna, godna zaufania i godna polecenia. To co inny lekarz spartolił potrafiła nie tylko zdefiniować chorobę ale również chorobę zneutralizować bo wyleczyć się tej choroby nie da.

Bez emocji podpisuję się pod moją poprzedniczką. Nic dodać nic ująć.Doświadczyłam roztargnienia w moim przypadku tak jak moje poprzedniczki.Zastanawiam się, czy to taka osobowość czy funkcja pełnienia Ordynatury tak odbija się na cierpiących pacjentach.

W pełni podzielam opinie poprzedniego goscia. Z pozoru mila osoba, ale na tym jej kompetencje sie koncza

W pełni podzielam opinie poprzedniego goscia.
Z pozoru mila osoba, ale na tym jej kompetencje sie koncza

Pani doktor miła, ale cóż z tego skoro tak roztargniona, że nie potrafi wypisać prawidłowo recepty i to 2 razy! Dla kogoś kto wybrał ją z polecenia i dojeżdża z daleka na wizytę taki lekarz tylko powoduje frustrację.