lekarz Anetta Banul

3,7

Nie jestem stałym bywalcem więc nie mogę narzekać poświęcenie mi mało czasu. Wyłuszczyłem dolegliwość i uzyskałem satysfakcjonującą mnie informację (trafną!) wwięc co tu narzekać. Polecam gorąco bo diagnoza była trafna i kompleksowo wyjaśniona.

bardzo dobrze, po ludzku podchodzi do pacjenta, o skierowanie nie trzeba sie prosić tylko sama proponuje

Brak czasu w stosunku do pacjenta.Brak zaangażowania, Podejscie do pacjenta w zależności od humoru w danym dniu.Brak przeprowadzenia badań w czasie wizyty , nawet tak podstawowych jak badanie cisnienia krwi.Mowimy o pacjentach NFZ.