lek. dent. Anetta Bendzera

2,2

Pani Aneta bardzo sympatyczna wyrozumiała podejście do pacjenta bardzo dobre .wyrywałam zęby jak i leczyłam i wszystko ok polecam

Coś strasznego. Nie pyta o znieczulenie, boruje aż iskry lecą... Rachunku oczywiście nie wystawia. I jeszcze ząb boli po zakończonym leczeniu... Efekt taki, że szukam teraz kogoś kto naprawi zęba po pani Anecie... Pomijam higienę...Dobrze, że dentystka ma rękawiczki założone. Pacjent nie dostaje żadnego kaftaniku, miałam całą bluzkę zachlapaną... Nie ma żadnej wody do wypłukania. Dentystka bez zabezpieczenia na twarzy chucha w twarz pacjentowi...

Beznadziejny lekarka. Nie jest łaskawa zapytać o znieczulenie i boruje na żywca a potem ma pretensje że pacjent z bólu mimowolnie rusza buzią. Ponadto ciągle jest na urlopie a jak już się uda zarejestrować to się okazuje że nie przyjmuje. Żadnego telefonu ani nic, karteczka na drzwiach tylko. Nikt nie dzwoni, aby się przemówić, ustalić inny termin cokolwiek. NIE POLECAM!!!

Do dzisiaj pamiętam wyrwanie u pani Anetty. Koszmarny ból, chociaż podała znieczulenie.

Wstawiane plomby(odpłatnie-podobno dobre) nie są trwałe. Leczenie kanałowe to miesiąc bólu, zakończony usunięciem. Problem w zarejestrowaniu się u Pani Pomocy Stomatologicznej

Problem w zarejestrowaniu się u Pani Pomocy Stomatologicznej