lek. stom. Anetta Howorus-Bartoszczelek. stom. Anetta Howorus-Bartoszcze - zdjęcie profilowe

lek. stom. Anetta Howorus-Bartoszcze

Stomatolog, Ortodonta

Ukończyłam studia na Oddziale Stomatologicznym Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Uzyskałam dyplom lekarza stomatologa. W 1998 roku ukończyłam specjalizację I stopnia w zakresie stomatologii ogólnej, a następnie w 2002 roku- II stopnia w zakresie stomatologii zachowawczej.
Już w trakcie studiów praca z dziećmi i ortodoncja były w centrum moich zawodowych i naukowych zainteresowań. W marcu 2009 roku po złożeniu państwowego egzaminu specjalizacyjnego uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie ortodoncji.
Przez szereg lat rozwijałam swoją wiedzę i doświadczenie poprzez udział w szkoleniach, kursach, zjazdach naukowych oraz specjalistycznych wykładach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.
Ortodoncja to dynamicznie rozwijająca się dziedzina stomatologii, która obecnie oferuje rozwiązania praktycznie dla każdej grupy wiekowej pacjentów. Dlatego oprócz pracy z dziećmi oraz młodzieżą dużo satysfakcji sprawia mi przedprotetyczne leczenie dorosłych pacjentów.

Świetny lekarz, pani doktor specjalizuje sie w ortodoncji i na prawde widać wieloletne doświadczenie podczas wizyty. Miła, rzeczowa a co najważniejsze nie nastawiona na szybkie założenie aparatu stałego (kasa). Moje leczenie jest trudne i wieloetapowe ale ufam Pani Ortodontce w 100% a efekty już widać. Polecam tego ortodonte!